۶ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۲۱:۲۱

ضدعفونی شهرهای استان سمنان محله محور می‌شود

ضدعفونی شهرهای استان سمنان محله محور می‌شود
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار سمنان با تأکید بر اتخاذ رویکردهای اصولی برای مهار ویروس کرونا گفت: طرح محله محور شدن شهرهای استان سمنان با هدف گندزدایی و ضدعفونی مناطق شهری باید در دستور کار قرار گیرد.
- اخبار استانها -

به گزارش خبرگزاری تسنیم از سمنان، منوچهر فخری عصر امروز در گردهمایی ویدئو کنفرانسی شهرداران استان سمنان و کمیته خدمات ایمنی شهری و روستایی ستاد مبارزه با کرونا در استان سمنان که در سالن کوثر استانداری سمنان برگزار شد با اشاره به عملکرد مطلوب شهرداری‌های استان سمنان در ضدعفونی مناطق شهری اظهار داشت: شهرداری‌های این استان در حوزه مقابله با ویروس کرونا به نحو مطلوبی عمل کرده‌اند.

وی افزود: مردم باید همکاری و همراهی لازم را با کادر تلاشگر درمانی و پزشکی استان سمنان، کارکنان دستگاه‌های اجرایی، دانشگاه‌های علوم پزشکی، سپاه، ارتش و بسیج و دیگر خادمان و مدافعان سلامت داشته باشند.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار سمنان با اشاره به نام‌گذاری سال 99 با عنوان سال جهش تولید از سوی رهبر معظم انقلاب خطاب به شهرداران استان بیان کرد: باید تحقق این شعار را در اولویت برنامه‌های خود قرار دهند.

جدیدترین اخبار کرونا لرستان| انسداد مسیرهای فرعی سلسله / برگزاری رزمایش ضدعفونی در پلدختر+تصاویرضدعفونی معابر ‌اشتهارد از سوی گروه‌های جهادی و ‌لشکر 10 سیدالشهدا + تصاویرگزارش ویدئویی تسنیم| دانشگاهیان لرستان در خط مقدم نبرد با کرونا / تولید 6000 لیتر مواد ضدعفونی‌کننده در دانشگاه

فخری از دیگر وظایف شهرداری‌ها را کمک به رونق تولید عنوان کرد و گفت: شهرداری‌ها نقش قابل‌توجهی در ارتقای تولید در مناطق شهری دارند و در این راستا باید از تمام ظرفیت‌ها استفاده کنند.

وی تأکید کرد: برای ایجاد سرمایه‌گذاری‌های جدید در مناطق شهری استان سمنان باید از ظرفیت بخش خصوصی بیش‌ازپیش استفاده شود.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار سمنان از دیگر مواردی که باید امسال در اولویت برنامه‌های شهرداری‌ها قرار گیرد را توجه به بخش‌های فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی در کنار فعالیت در بخش عمرانی عنوان کرد.

منبع : تسنیم

پربازدیدترین امروز

website tracking