۶ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۲۰:۵۷

کرونا همچنان در آذربایجان‌غربی قربانی می‌گیرد / شمار فوتی‌ها ‌به 41 نفر رسید

کرونا همچنان در آذربایجان‌غربی قربانی می‌گیرد / شمار فوتی‌ها ‌به 41 نفر رسید
رئیس دانشگاه علوم‌پزشکی آذربایجان‌غربی گفت: متاسفانه کرونا همچنان در آذربایجان‌غربی قربانی می‌گیرد و شمار فوتی‌ها در استان به 41 نفر رسیده است.
- اخبار استانها -

به گزارش خبرگزاری تسنیم ازارومیه، جواد آقازاده در جمع خبرنگاران به آمار ششم فروردین در مورد شیوع ویروس کرونا اشاره کرد و افزود: متاسفانه کرونا همچنان در آذربایجان‌غربی قربانی می‌گیرد و شمار فوتی‌ها در استان به 41 نفر رسیده است.

وی افزود: تاکنون از یک هزار و 456 نفر نمونه‌گیری شده و تست 546 نفر مثبت بوده است و 274 نفر نیز از این ویروس جان سالم به در برده و بهبود یافتند.

شمار مبتلایان به کروناویروس در آذربایجان‌غربی به 497 نفر رسیدکانتر پانچ: برای کنترل کروناویروس، تحریم‌ها علیه ایران را بردارید

رئیس دانشگاه‌ علوم پزشکی آذربایجان‌غربی به شمار بالای مبتلایان به کرونا در ارومیه اشاره کرد و گفت: ارومیه در استان رکوردار است و هم اکنون 179 نفر در این شهر آلوده شده‌اند.

وی بوکان و خوی را نیز جزو آلوده‌ترین شهرستان‌های استان دانست و اظهار کرد: در این شهر به ترتیب 71 و 72 نفر مبتلا به ویروس کرونا هستند و از سوی دیگر میاندوآب و شاهین‌دژ در جنوب استان نیز در رده‌های بعدی قرار دارند.

آقازاده تصریح کرد: متاسفانه روند رو به رشد ویروس کرونا در استان ادامه دارد و مردم باید بهداشت فردی را با جدیت رعایت کرده و از منزل به جز موارد ضروری خارج نشوند.

منبع : تسنیم

پربازدیدترین امروز

website tracking