۶ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۲۰:۴۵

انسداد مرزهای استان اردبیل اولتیماتوم جدی به میهمانان است

انسداد مرزهای استان اردبیل اولتیماتوم جدی به میهمانان است
معاون سیاسی استاندار اردبیل گفت: انسداد مرزهای استان اردبیل اولتیماتوم جدی به میهمانان است.
- اخبار استانها -

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اردبیل، بهروز ندائی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: انسداد مرزهای استان اردبیل از ورودی‌های اصلاندوز، مشگین‌شهر، سراب و استان گیلان تا اطلاع ثانوی اولتیماتوم جدی به میهمانانی است که تا پایان تعطیلات نوروزی قصد حضور در این استان را دارند.

وی افزود: با توجه به وضعیت موجود تا اطلاع ثانوی خروج از این استان مقدور نبوده و مسافران بلاتکلیف خواهند بود، لذا در صورت ضرورت بدیهی است هر چه زودتر این استان را ترک نمایند.

محدودیت ترافیکی در اکثر شهرهای استان اردبیل اجرا می‌شودتعداد جانباختگان کرونا در استان اردبیل به 47 نفر افزایش یافتخودروهای ورودی استان اردبیل کنترل می‌شوند؛ 29 هزار مسافر مورد پایش قرار گرفتن

معاون سیاسی استاندار اردبیل برقطع زنجیره ویروس کرونا با همکاری مردم و مسئولان تاکید کرد و بیان کرد: رعایت نکات بهداشتی و نظافت فردی برای بالا بردن سلامت ضروری است.

ندائی تصریح کرد:  کادر درمانی و پرستاری با به خطر انداختن جان خود در درمان افراد بیمار تلاش می‌کنند که جای قدردانی دارد که در این راستا تصمیم رهبر معظم انقلاب در خصوص اینکه از دنیا رفتگان کادر درمان جزو شهدا به شمار روند، اقدام بسیار به جا و مهمی بود.

وی افزود: مردم باید تا جایی که امکان دارد تماس کمتری داشته باشند تا آلوده نشوند و میزان شیوع ویروس آرام‌تر پیش برود، در این صورت فشار کمتری به مراکز درمانی وارد شده و بهتر می‌توانند خدمات درمانی به بیماران ارائه کنند و امیدواریم با همدلی و همراهی عموم مردم بتوانیم از این بحران خارج شویم.

انتهای‌پیام/131/ش

منبع : تسنیم

پربازدیدترین امروز

website tracking