۶ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۲۰:۰۰

استاندار همدان تاکید کرد:

احیای واحد‌های راکد صنعتی در همدان

احیای واحد‌های راکد صنعتی در همدان
استاندار همدان گفت: احیای واحد‌های راکد صنعتی، راهبرد همدان در سال جهش تولید است.

احیای واحد‌های راکد صنعتی در همدانبه گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از همدان، سید سعید شاهرخی استاندار همدان گفت: احیای واحد‌های راکد و نیمه فعال صنعتی راهبرد این استان و گامی بزرگ در سال جهش تولید است که باید با جدیت و قدرت پیگیری شود.

او در جلسه ویدئو کنفرانس با فرمانداران استان افزود: رسالت ما در سال ۱۳۹۹ که از سوی مقام معظم رهبری بعنوان سال "جهش تولید" نامگذاری شده‌است، توجه بیشتر به تولید، اشتغال و معیشت است.

استاندار همدان بیان کرد: ایجاد فرصت‌های سرمایه‌گذاری در شهرستان‌ها و حمایت از سرمایه‌گذاران برای راه‌اندازی پروژه‌ها و حمایت از تولید موجود، از برنامه‌های استان همدان در سال جهش تولید است.

 شاهرخی تاکید کرد: بازگرداندن واحد‌های تولیدی که در سال‌های گذشته با چالش مواجه شده‌اند باید در دستور کار باشد.

او  با بیان اینکه سال گذشته عملکرد شهرستان‌های همدان در اجرای برنامه سه ساله توسعه استان قابل قبول بود افزود: پیشرفت برنامه‌های استان در سال ۹۹ باید از برنامه تعریف شده، بیشتر باشد تا فرموده رهبر معظم انقلاب در جهش تولید محقق شود.

استاندار همدان افزود: از مردم می‌خواهیم برای کنترل بیماری کرونا روز طبیعت بیرون از خانه‌ها نروند تا خود و خانواده‌شان درگیر کرونا نشوند.

شاهرخی  افزود: هر چند در خانه ماندن سخت است، اما این روش برای کنترل بیماری آسان‌ترین و بهترین راه است.

او با بیان اینکه تحت هیچ شرایطی در استان مسافر نمی‌پذیریم افزود: هیچ‌کدام از اماکن تفریحی، تاریخی و سیاحتی و موزه‌های استان فعال نیستند.

منبع: ایرنا

منبع : باشگاه خبرنگاران

پربازدیدترین امروز

website tracking