۶ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۱۹:۲۲

گزارش ویدئویی تسنیم| اجرای طرح تب‌سنجی در مبادی ورودی ارومیه ‌

گزارش ویدئویی تسنیم| اجرای طرح تب‌سنجی در مبادی ورودی ارومیه ‌
برای مبارزه با ویروس کرونا، بیش از 10 روز است که طرح تب‌سنجی در پلیس راه میاندوآب ـ ارومیه انجام می‌شود، به همین بهانه خبرنگار تسنیم گزارشی از زحمات ماموران این طرح تهیه کرده است.
- اخبار استانها -

به گزارش خبرگزاری تسنیم از ارومیه، مهمان ناخوانده ویروس کرونا چند وقتی است که کشور و به تبع آن استانی مانند آذربایجان‌غربی را درگیر خود کرده و روزانه به تعداد مبتلایان به این ویروس افزوده شده و متاسفانه تا پنجم فروردین 40 نفر از هم استانی‌ها نیز جان خود را از دست داده‌اند.

به همین منظور و برای مقابله با پیشروی این ویروس، کارشناسان بهداشت تاکید دارند که مردم در خانه‌های خود مانده و فقط در مواقع ضروری خارج از منزل بروند و همچنین بهداشت فردی خود را به صورت جدی رعایت کنند.

هم اکنون واحدهای مواد ضدعفونی کننده در سطح استان مشغول فعالیت بوده و اقلامی مانند ماسک و دستکش نیز در سراسر آذربایجان‌غربی توزیع شده است تا کمکی به پیشگیری از شیوه بیشتر کروناویروس کرده باشند.

پارک‌ها و بوستان‌های ارومیه تعطیل شدندرزمایش سراسری دفاع بیولوژیک نیروی زمینی سپاه در ارومیه+ تصاویرمعاون رئیس‌جمهور از دریاچه ارومیه بازدید کرد

همچنین در مبادی ورودی تمامی شهرستان‌های استان نیز، تب سنجی از رانندگان انجام شده تا با تشخیص به موقع بیماری، نسبت به درمان آن اقدام شود.

خبرنگار تسنیم به همین بهانه سری به یکی از مبادی های ورودی شهر ارومیه از سمت میاندواب رفته و گزارش ویدئویی از زحمات ماموران انتظامی، هلال احمر و دانشگاه علوم پزشکی و وضعیت سفر آنها داشته است.

ویروس کرونا ,

گزارش از امیر محرابی

کلیدواژه ها :ارومیه
منبع : تسنیم

پربازدیدترین امروز

website tracking