۶ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۱۸:۲۳

مدافعان امنیت و سلامت در کردستان مجاهدانه جان خود را در طبق اخلاص گذاشته‌اند

مدافعان امنیت و سلامت در کردستان مجاهدانه جان خود را در طبق اخلاص گذاشته‌اند
فرمانده سپاه کردستان گفت: پزشکان، پرستاران، کادر درمانی و جهادگران مجاهدانه جان خود را برای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا و حفظ سلامتی شهروندان در طبق اخلاص گذاشته‌اند.
- اخبار استانها -

به گزارش خبرگزاری تسنیم از سنندج، سردار سیدصادق حسینی عصر امروز در جمع جهادگران و کادر درمانی بیمارستان شهید قاضی ضمن قدردانی از تلاش‌ها و خدمات این مجموعه خدوم در جهت مبارزه با ویروس کرونا در استان اظهار داشت: نیروهای مسلح و به‌ویژه سپاه در سطح کشور و استان کردستان تمام امکانات و تجهیزات خود را برای مهار این بیماری پای کار آورده‌اند.

وی افزود: در ایران تمام امکانات و ظرفیت‌ها و نیروی انسانی برای مبارزه با کرونا پای کار آورده شده و در کنترل این بیماری موفق عمل کرده‌ایم اما انتقادات در آمریکا و کشورهای غربی برای کم‌کاری در این زمینه در حال افزایش و در کشورهایی همچون فرانسه، ایتالیا آمریکا و اسپانیا جایی برای بستری بیماران کرونایی ندارند.

فرمانده سپاه بیت‌المقدس استان کردستان با بیان اینکه ادعاهای ترامپ مبنی بر کمک آمریکا به ایران برای مهار ویروس کرونا دروغی بیش نیست، گفت: خوشبختانه هم‌اکنون به عنایت حق‌تعالی، لطف امام زمان(عج)، تلاش‌های مسئولان دولتی و مدافعان امنیت و سلامت این بیماری در کشور کنترل شده و ان شاء الله به‌زودی ریشه‌کن خواهد شد.

گزارش|اجرای رزمایش سراسری دفاع بیولوژیک سپاه در کردستان‌ + تصاویر‌گزارش|بیمارستان سیار سپاه وارد چرخه درمانی کرونا در سنندج شد+ تصاویر

وی تلاش جهادگران و مدافعان سلامت و امنیت برای مبارزه با کرونا را یک نوع جهاد و عبادت دانست و گفت: پزشکان، پرستاران، کادر درمانی و جهادگران مجاهدانه جان خود را برای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا و حفظ سلامتی شهروندان در طبق اخلاص گذاشته‌اند.

سردار حسینی با تاکید بر اینکه مردم توصیه‌های بهداشتی را رعایت و جدی بگیرند، یادآور شد: ان ‌شاء الله ملت بزرگ ایران با «همبستگی، اتحاد و انسجام» ویروس کرونا را شکست داده و این روزهای سخت پشت سر گذاشته می‌شود.

منبع : تسنیم

بازتاب این خبر در رسانه ها

پربازدیدترین امروز

website tracking