۶ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۱۶:۴۶

فعالان صنعت نفت در عسلویه 100 میلیارد ریال به پویش مبارزه با کرونا در بوشهر پرداخت کردند

فعالان صنعت نفت در عسلویه 100 میلیارد ریال به پویش مبارزه با کرونا در بوشهر پرداخت کردند
گروه استان‌ها - رئیس اتاق بازرگانی بوشهر گفت: شرکت‌های پتروشیمی مستقر در عسلویه برای کمک به بخش درمان و زیرساختهای مقابله با کرونا 100 میلیارد ریال به پویش فعالان اقتصادی و اتاق بازرگانی بوشهر پرداخت کردند.
- اخبار استانها -

خورشید گزدرازی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در بوشهر با اشاره به راه‌اندازی پویش فعالان اقتصادی برای مقابله با ویروس کرونا و توسعه زیرساخت‌های درمانی اظهار داشت: در راستای مسئولیت‌های اجتماعی فعالان اقتصادی و بازرگانان، پویش «نفس» برای مقابله با ویروس کرونا در استان بوشهر ایجاد کرده‌‌اند.

وی با بیان اینکه تاکنون افزون 700 میلیون تومان فعالان اقتصادی و اتاق بازرگانی به امر مبارزه با ویروس کرونا پرداخت کرده‌‌اند خاطر نشان کرد: در این راستا تاکنون ماسک N95، لباس مخصوص حفاظت از کادر درمانی و پرستاران، تب‌سنجی لیزری و انواع مواد ضدعفونی کننده تحویل دانشگاه علوم پزشکی بوشهر شده است.

گزدرازی  از پرداخت سرمایه در گردش واحدهای تولیدی مبارزه با کرونا خبر داد و بیان کرد: در این راستا 50 میلیون تومان وام بدون سود برای تامین سرمایه در گردش به واحدهای تولیدی ماسک و 200 میلیون تومان برای تولید مواد ضدعفونی کنند و ژل در اختیار تولید کنندگان قرار داده شده است.

 رئیس اتاق بازرگانی بوشهر از همکاری شرکت‌های مستقر در منطقه پارس جنوبی در عسلویه  با پویش  فعالان اقتصادی و اتاق بازرگانی بوشهر خبر داد و گفت: در این راستا در پی مذاکره با شورای راهبردی صنایع پتروشیمی و حمایت صنعت نفت، گاز و صنایع  پارس جنوبی،  شرکتهای پتروشیمی مستقر در عسلویه برای کمک به بخش درمان و زیرساخت‌های مراکز درمانی، در راستای مقابله با کرونا 100 میلیارد ریال به  پویش فعالان اقتصادی  و اتاق بازرگانی بوشهر پرداخت کردند.

472 هزار ماسک در استان بوشهر توزیع شد فعالان اقتصادی استان بوشهر 5.5 میلیارد ریال برای مقابله با ویروس کرونا پرداخت کردند نخستین محموله مواد ضدعفونی فعالان اقتصادی بوشهر ترخیص شد +فیلم

گزدرازی با تاکید بر همکاری همگان در امر مبارزه با ویروس کرونا افزود: فعالان اقتصادی به ویژه شرکت‌های پتروشیمی، گازی و نفتی، بازرگانان، تجار، تولیدکنندگان و واحدهای تولیدی در امر مبارزه با ویروس کرونا همکاری مستمری دارند که خدمات آنان ستودنی است و ان شالله با یک عزم همگانی شاهد شکست ویروس کرونا باشیم‌.

منبع : تسنیم

پربازدیدترین امروز

website tracking