۶ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۱۶:۴۶

تهران| 95 واحد صنفی متخلف در نسیم‌شهر پلمب شد

شهردار نسیم‌شهر از پلمب 95 واحد صنفی متخلف، بدون توجه به هشدارهای ستاد مبارزه با بیماری کرونا شهرستان بهارستان خبر دادند.
- اخبار استانها -

به گزارش خبرگزاری تسنیم از تهران، قدرتعلی طلایی امروز در جمع خبرنگاران با تأکید بر اجرای مصوبات ستاد مبارزه با کرونا شهرستان بهارستان اظهار داشت: با توجه به اهمیت تأمین سلامتی شهروندان تعدادی از واحدهای صنفی که بدون توجه به هشدارها به فعالیت خود ادامه می‌دادند پلمب شدند.

وی بیان کرد: در شرایط شیوع ویروس کرونا ویروس، تأمین سلامتی مردم از دغدعه‌های مهّم و خط قرمز مدیریت شهری است که در این راستا همگی تابع دستورات و مصوبات ستاد مبارزه با کرونا هستیم.

تعداد مبتلایان به ویروس کرونا در استان چهارمحال و بختیاری به 83 نفر رسیدنقاهتگاه بیماران کرونایی در سنندج ایجاد شد1502 بیمار مشکوک به کرونا در کاشان بهبود پیدا کردند

شهردار نسیم‌شهر با اشاره به پلمب 95 واحد صنفی توسط حوزه اجرائیات شهرداری نسیم‌شهر افزود: همان‌طور که بارها مسئولان شهرستان نیز اعلام کردند تا اتمام بحران کروناویروس واحدهای صنفی حق فعالیت ندارن.

طلایی در پایان خاطرنشان کرد: شهروندان برای حفظ سلامتی خود در مقابل بیماری کرونا در خانه‌هایشان بمانند و از ترددهای غیرضرور در سطح شهر اجتناب کنند.

کلیدواژه ها :بهارستان
منبع : تسنیم

اخبار مرتبط

پربازدیدترین امروز

website tracking