۶ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۱۶:۳۳

توبیخ یکی از مدیران کل خراسان شمالی به دلیل عدم رعایت «قانون دورکاری»+تصویر نامه

توبیخ یکی از مدیران کل خراسان شمالی به دلیل عدم رعایت «قانون دورکاری»+تصویر نامه
یکی از مدیران کل استان خراسان شمالی امروز به دلیل عدم رعایت قانون حضور یک سوم کارکنان در دستگاه و دورکاری کارکنان٬ از سوی استاندار خراسان شمالی توبیخ شد.
- اخبار استانها -

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بجنورد٬ یکی از مدیران کل استان خراسان شمالی امروز به دلیل عدم رعایت قانون حضور یک سوم کارکنان در دستگاه و دورکاری کارمندان٬ از سوی استاندار خراسان شمالی توبیخ شد.

آمار مبتلایان کرونا در خراسان شمالی به 232 نفر رسید / 24 نفر فوت کردندتعطیلی بازار خراسان شمالی به‌روایت تصاویرانتقاد رئیس کل دادگستری خراسان شمالی از وزیر کشور؛ استان‌ها با مشکل تأمین اقلام بهداشتی روبه‌رو هستند

محمدعلی شجاعی استاندار خراسان شمالی امروز با حضورسرزده در برخی ادارات شهرستان اسفراین از روند نحوه پیشگیری و کنترل کرونا در ادارات این شهرستان بازدید کرد.

وی همچنین در بازدید از اداره‌ای که تمامی کارکنانش حضور پیدا کرده بودند٬ مدیرکل استانی این سازمان را توبیخ کرد. مطابق اعلام استانداری خراسان شمالی مدیران دستگاه های اجرایی موظف شده‌اند برای قطع زنجیره انتقال کرونا ویروس با اجرای تمهیدات تنها با یک سوم از کارکنان خود به مردم خدمت رسانی کنند.

ویروس کرونا ,

علی قلی‌زاده مسئول روابط عمومی استانداری خراسان شمالی با تأیید این خبر گفت: اداره کل امور مالیاتی خراسان شمالی به دلیل عدم رعایت قانون دورکاری و حضور تمام کارکنان دستگاه در شهرستان اسفراین٬ از سوی استاندار خراسان شمالی توبیخ شد.

منبع : تسنیم

پربازدیدترین امروز

website tracking