۶ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۱۶:۳۰

بسته اخبار حوادث قزوین امروز ششم فروردین ۹۹

کشف بیش از ۲ هزار نخ سیگارقاچاق/ دستگیری سارق حرفه‌ای/عامل قاچاق ۳ کیلوگرم مواد مخدر در دام قانون

کشف بیش از ۲ هزار نخ سیگارقاچاق/ دستگیری سارق حرفه‌ای/عامل قاچاق ۳ کیلوگرم مواد مخدر در دام قانون
مهم‌ترین حوادث قزوین امروز ششم فروردین سال ۹۹ را می‌توانید در بسته خبری بخوانید.

به گزارش خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از قزوین ، سرهنگ حسین رشید تبار فرمانده انتظامی بوئین زهرا گفت: ماموران از یک واحد صنفی در این شهرستان ۲ هزار نخ سیگار خارجی قاچاق کشف و متهم را دستگیر کردند.

سرهنگ رشید تبار با اشاره به اینکه متهم با تشکیل پرونده به مراجع قضائی معرفی شد از شهروندان خواست: از طریق تلفن ۱۱۰ در صورت مشاهده موارد مشکوک موضوع را به پلیس اطلاع دهند.

دستگیری سارق حرفه‌ای در شهرستان البرز

فرمانده انتظامی شهرستان البرز گفت: در پی وقوع چندین فقره سرقت خودرو در شهرستان البرز ماموران با انجام اقدامات اطلاعاتی و پلیسی موفق شدند سارق را شناسایی کنند.

سرهنگ بهرام منصوری افزود: متهم که از سارقان حرفه‌ای و سابقه دار بود حین سرقت خودرو دستگیر شد.

سرهنگ منصوری بیان داشت: متهم در بازجویی‌های پلیسی به ۴ فقره سرقت خودرو ومحتویات آن در شهرستان البرز وقزوین اعتراف کرد.

 فرمانده انتظامی شهرستان البرز خاطرنشان کرد: متهم پس از تشکیل پرونده مقدماتی برای سیر مراحل قانونی، به مقامات قضائی تحویل داده شد.

عامل قاچاق ۳ کیلوگرم مواد مخدر در دام قانون

سرپرست پلیس مبارزه با مواد مخدر استان گفت: در پی کسب خبری مبنی بر فعالیت چند نفر خرده فروش و توزیع کننده مواد مخدر در یکی از محلات شهر قزوین ، شناسایی و دستگیری آنان در دستور کار ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر و یگان‌های انتظامی قرار گرفت.

سرهنگ فرهاد علی بیگی افزود: ماموران در تحقیقات پلیسی ۲ سوداگر مرگ را در این زمینه شناسایی و با دستگیری آنان در مخفیگاهشان ۳ کیلو ۴۳۰ گرم تریاک به همراه آلات و ادوات مصرف کشف کردند.

دستگیری اعضای باند سارقان کابل برق هوایی در بوئین زهرا

فرمانده انتظامی شهرستان بوئین زهرا گفت: در پی وقوع چندین فقره سرقت کابل برق در این شهرستان موضوع با تشکیل کارگروه ویژه برای شناسایی و دستگیری سارق یا سارقان در دستور کار پلیس شهرستان قرار گرفت.

سرهنگ حسین رشید تبار افزود: ماموران کلانتری ۱۲ "سگز آباد" در کنترل خودرو‌ها در محور ترانزیت به یک دستگاه خودرو پراید با ۳ سرنشین مشکوک شدند که با استعلام بعمل آمده مشخص شد خودرو سابقه توقیف از مرجع قضایی را دارد.

این مقام انتظامی اضافه کرد: بلافاصله خودرو با ۳ سرنشین متوقف و در بازرسی از خودرو مقداری سیم مسی کابل برق هوایی کشف شد.

فرمانده انتظامی شهرستان بویئن زهرا با اشاره به اینکه یکی از سارقان دارای سابقه است، گفت: افراد دستگیر شده در بازجویی‌های فنی و پلیسی به ۱۵ فقره سرقت کابل برق اعتراف کردند.

سرهنگ رشید تبار گفت: متهمان پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شدند.

او از شهروندان خواست در صورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک موضوع را سریعا با شماره تلفن ۱۱۰ به مرکز فوریت‌های پلیسی اطلاع دهند.

منبع : باشگاه خبرنگاران

پربازدیدترین امروز

website tracking