۶ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۱۶:۰۷

سه رکن اساسی برای تحقق شعار «جهش تولید» وجود دارد

سه رکن اساسی برای تحقق شعار «جهش تولید» وجود دارد
نماینده ولی فقیه در استان سمنان گفت: تولیدکننده، مصرف‌کننده و مسئولان از ارکان و مخاطبان اصلی این شعار هستند.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از سمنان، آیت‌الله سید محمد شاهچراغی نماینده ولی فقیه در استان سمنان ضمن بیان اینکه شعار سال ۹۹ بسیار هوشمندانه از سوی مقام معظم رهبری تبیین شد، گفت: تولیدکننده، مصرف‌کننده و مسئولان دولتی از ارکان اساسی و مخاطبان اصلی این شعار هستند.

او با تأکید بر اینکه ارتقای سطح تولیدات ملی با سرعت بیشتر مهم‌ترین تعبیری است که می‌توان از شعار «جهش تولید» برداشت، افزود: ارتقای کمی و کیفی تولیدات ملی و توسعه صادرات در کشور از مهم‌ترین وظایف تولیدکنندگان است.

نماینده ولی فقیه در استان سمنان با اشاره به‌ضرورت حمایت از تولیدات ملی از سوی مصرف‌کنندگان بیان کرد: خریداری کالای ایرانی مهم‌ترین مسئولیت مصرف‌کنندگان در مقابل تولیدکنندگان کشور است.

آیت‌الله شاهچراغی بابیان اینکه مسئولان دولتی نیز در این راستا نقش مؤثر و محوری دارند، تصریح کرد: رفع موانع موجود در مسیر جهش تولید مهم‌ترین وظیفه مسئولان در راستای تحقق شعار سال جدید است که باید به آن اهتمام بیشتری بورزند.

او یادآور شد: سال گذشته حوادث و بلایای گوناگونی در کشور به وقوع پیوست که اگر این حادثه‌ها نبود قطعاً اقدامات به‌سزایی برای تحقق رونق تولید در ایران انجام می‌شد.

امام‌جمعه سمنان این حوادث را مانعی برای رونق تولید ملی در سال گذشته دانست و گفت: مسئولان باید با تمام توان در ابتدا نسبت به ریشه‌کن شدن بیماری جدید کرونا در سطح کشور تلاش کنند سپس با عادی شدن شرایط کار و زندگی با جدیت به دنبال تحقق مطالبات مردم و تولیدکنندگان باشند.

انتهای پیام / م

کلیدواژه ها :سمنان
منبع : باشگاه خبرنگاران

پربازدیدترین امروز

website tracking