۶ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۵۷

گزارش|بیمارستان سیار سپاه وارد چرخه درمانی کرونا در سنندج شد+ تصاویر

گزارش|بیمارستان سیار سپاه وارد چرخه درمانی کرونا در سنندج شد+ تصاویر
بیمارستان سیار شهید قاضی سپاه بیت‌المقدس با ظرفیت 60 تخت به‌منظور خدمات‌رسانی به بیماران مبتلا به کرونا در سنندج افتتاح شد.
- اخبار استانها -

به گزارش خبرگزاری تسنیم از سنندج، بیمارستان سیار شهید قاضی سپاه بیت‌المقدس با ظرفیت با 60 تخت به‌منظور خدمات‌رسانی به بیماران مبتلا به کرونا ظهر امروز با حضور استاندار، فرمانده سپاه بیت‌المقدس کردستان و و سایر مسئولان استانی در محوطه ورزشگاه 22 گولان سنندج افتتاح شد و پزشکان و کادر درمانی آن آماده خدمت به بیماران هستند.

با توجه به شرایط موجود و احتمال افزایش تعداد افراد مبتلا به ویروس کرونا در استان، چندین پزشک و پرستار مجرب سپاه برای ارائه خدمات در بیمارستان سیار در محوطه ورزشگاه 22 گولان سنندج مستفر و در صورت نیاز آماده خدمت‌رسانی در کم‌ترین زمان ممکن به بیماران کرونایی هستند.

گزارش|اجرای رزمایش سراسری دفاع بیولوژیک سپاه در کردستان‌ + تصاویر‌تقدیر استاندار کردستان از اقدامات سپاه و بسیج در مبارزه با کرونافرمانده سپاه کردستان: با تمام توان ‌تا ریشه‌کن‌ کردن «کرونا» در کنار مردم هستیم

حسین کرمی، رئیس بیمارستان شهید قاضی سپاه استان کردستان در حاشیه این مراسم در گفت‌وگو با خبرنگاران با بیان اینکه نیروها و کادر درمانی این بیمارستان از نخستین روز آغاز کرونا در استان برای پیشگیری از شیوع این بیماری اقدام به برگزاری کلاس‌های آموزشی کرده و آماده هر گونه کمک به بیماران کرونایی هستیم.

وی افزود: عملیات دفاع بیولوژیک به‌صورت نمادین با برپایی بیمارستان صحرایی و به منظور جلوگیری و مقابله با ویروس کرونا انجام گرفته کمااینکه همه همکاران و پرسنل شهید قاضی در این مدت اخیر و هم‌اکنون در آماده‌باش کامل هستند.

در ادامه تصاویری از افتتاح بیمارستان صحرایی سپاه بیت‌المقدس استان کردستان در سنندج را ببینید:

کلیدواژه ها :بیت
منبع : تسنیم

بازتاب این خبر در رسانه ها

اخبار مرتبط

پربازدیدترین امروز

website tracking