۶ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۲۶

پلمب ۷۰ واحد صنفی در اسدآباد

پلمب ۷۰ واحد صنفی در اسدآباد
ئیس بازرسی و نظارت اتاق اصناف ایران از پلمپب ۷۰ واحد صنفی در شهرستان اسدآباد خبر داد.

موسی رضا غفاریان در گفت و گو با ایسنا، اظهار کرد:از ابتدای سال تاکنون طی شش روز گذشته ۷۰ واحد صنفی به علت فعالیت و عدم توجه به مصوبه تعطیلی اجباری واحدهای صنفی غیرضروری در شهرستان اسدآباد پلمب شده اند.

وی خاطرنشان کرد: به غیر از نانوایی ها، قصابی ها و مرغ فروشی ها و میوه فروشی ها کلیه واحدهای صنفی غیرضروری شهرستان اسدآباد تا ۱۵ فروردین در راستای مقابله، کنترل و پیشگیری شیوع کرونا در این شهرستان   تعطیل هستند.

غفاریان افزود:در همین راستا رصد و نظارت های اتاق اصناف  شهرستان با همکاری اداره صمت و نیروی انتظامی تشدید یافته و با واحدهای صنفی که به اخطارهای اتاق اصناف اعتنا نکنند، برخورد می شود.

رئیس اتاق اصناف اسدآباد تصریح کرد: ۷۰ مورد سرکشی از واحدهای صنفی، ۵۷۰ مورد بازرسی از واحدهای صنفی،۱۲۰۰ مورد اخطار، ۱۵ مورد شکایت مردمی،۳۰ مورد جریمه و معرفی و ارسال آن طی فرم به تعزیرات از جمله اقدامات اتاق اصناف شهرستان طی شش روز گذشته بوده که با کمک و همکاری  اداره صمت و نیروی انتظامی شهرستان در قالب دو اکیپ  انجام گرفته است.
غفاریان با اشاره به نظارت و رصد شبانه روزی واحدهای بهداشتی و نانوایی های سطح شهرستان خاطرنشان کرد:از کلیه واحدهای صنفی، روستائیان و شهروندان تقاضا داریم برای قطع زنجیره سرایت و انتقال کرونا به پویش «در خانه می مانیم» بپیوندند و از هر گونه تردد غیر ضروری در سطح شهر خودداری کنند.

وی در ادامه یادآور شد:همه ضرر و زیان و مشکلات واحدهای صنفی را به صورت کارشناسی و بررسی  شده به وزارتخانه  ارائه داده ایم و منتظر اتخاذ تصمیم دولت در رابطه با مرتفع شدن این مشکلات هستیم و واحدهای صنفی مطمئن باشند بنده به عنوان رئیس بازرسی و نظارت اتاق اصناف ایران پیگیر مشکلات هستم و بازار و واحدهای صنفی شهرستان را در جریان هر گونه تصمیم دولت در رابطه با واحدهای صنفی متضرر و دچار آسیب شده قرار خواهم داد.

انتهای پیام

منبع : ایسنا

پربازدیدترین امروز

website tracking