۶ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۲۱

افزایش آمار مبتلایان به کرونا در لرستان / 25 نفر دیگر مبتلا شدند

افزایش آمار مبتلایان به کرونا در لرستان / 25 نفر دیگر مبتلا شدند
رئیس دانشگاه علوم پزشکی لرستان با اشاره به اینکه 25نفر دیگر در لرستان به ویروس کرونا مبتلا شده‌اند گفت:تعداد بیماران مبتلا به ویروس کرونا در لرستان به 566 نفر افزایش یافت.
- اخبار استانها -

به گزارش خبرگزاری تسنیم از خرم‌آباد، محمدرضا نیکبخت  ظهر امروز در رابطه با آخرین وضعیت مبتلایان به کرونا در استان لرستان اظهار داشت: تا امروز و بر اساس نتایج آزمایشگاهی 25 نفر بیمار جدید مبتلا به کووید 19 در استان  شناسایی شد و کل مبتلایان به این بیماری در استان به  566 نفر رسید.

وی با بیان اینکه تاکنون هزار و 627 نمونه از بیماران مشکوک به کرونا در استان لرستان به آزمایشگاه مرجع ارسال شده که از این تعداد  566مورد مثبت و 954 نمونه منفی اعلام شده است افزود: مجموع جان‌باختگان این بیماری در استان نیز 37نفر است. 

رئیس دانشگاه علوم پزشکی لرستان با اشاره به اینکه خوشبختانه تاکنون 96 نفر از بیماران بهبود یافته و ترخیص شده‌اند بیان کرد: در حال حاضر 85 نفر از بیماران مبتلا به کرونا در بیمارستان بستری و 348 نفر تحت مراقبت در منزل و در قرنطینه خانگی هستند. 

گزارش ویدئویی تسنیم| دانشگاهیان لرستان در خط مقدم نبرد با کرونا / تولید 6000 لیتر مواد ضدعفونی‌کننده در دانشگاههنوز از لحاظ تامین ماسک و دستکش نتوانسته‌ایم پاسخگوی مرم لرستان باشیم2200 بسته اقلام بهداشتی بین خانوارهای مناطق محروم لرستان توزیع می‌شود

منبع : تسنیم

پربازدیدترین امروز

website tracking