۶ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۱۲

تامین دستکش و ماسک مورد نیاز مردم ساماندهی خواهد شد

تامین دستکش و ماسک  مورد نیاز مردم ساماندهی خواهد شد
معاون امور اقتصادی استانداری لرستان گفت: تامین دستکش و ماسک با کمک واحدهای اقتصادی مورد نیاز مردم ساماندهی خواهد شد.

اسد عبدالهی امروز در مراسم ارسال بسته‌های بهداشتی و ضدعفونی کننده اهدایی ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) به  مناطق محروم  لرستان که با همکاری گروه‌های جهادی انجام گرفت، اظهار کرد: بهترین راه مشارکت مردم در مقابله با کرونا ویروس ماندن آنها در  خانه و عدم هرگونه تجمع است.

وی اضافه کرد: مشارکت افراد خیر و توانمند و نهادهای مردمی در خرید اقلام بهداشتی مورد نیاز مردم و تجهیرات پزشکی برای مقابله با کرونا ویروس  قابل تحسین است که تاکنون اقدامات خوبی توسط اتاق بازرگانی در استان و کشور انجام شده است.

معاون استاندار لرستان عنوان کرد: همچنین بخش زیادی از نیازمندی‌های استان به ویژه الکل و موادضدعفونی به منظور مقابله با بیماری کرونا تامین شده ولی از لحاظ ماسک و دستکش هنوز نتوانسته‌ایم پاسخگوی جامعه باشیم.

عبدالهی تصریح کرد: از امروز تامین دستکش و ماسک با کمک واحدهای اقتصادی  مورد نیاز مردم ساماندهی خواهد شد.

وی با بیان اینکه امروز نیز ۲۲۰۰ بسته اقلام بهداشتی و مورد نیاز مردم توسط ستاد اجرایی فرمان امام (ره) در مناطق محروم و خانوادهای نیازمند مبتلا به کرونا ویروس توزیع خواهد شد که در روزهای آینده نیز این کمک‌ها استمرار خواهد داشت، خاطرنشان کرد: برای کنترل و قطع زنجیره انتقال این بیماری باید مردم به مدت دوهفته در خانه بمانند تا بتوانیم از بحران ایجاد شده در شهر و کشور به سلامت عبور کنیم.

انتهای‌پیام

منبع : ایسنا

پربازدیدترین امروز

website tracking