۶ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۰۹

اقلام بهداشتی با کمک خیرین در میاندوآب تهیه و توزیع شد

اقلام بهداشتی با کمک خیرین در میاندوآب تهیه و توزیع شد
نماینده مردم میاندوآب، شاهین‌دژ و تکاب در مجلس گفت: برای مبارزه با کروناویروس، اقلام بهداشتی با کمک خیرین برای مردم حوزه انتخابیه تهیه و توزیع شد.
- اخبار استانها -

همایون هاشمی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در ارومیه، اظهار کرد: به منظور مبارزه با ویروس کرونا، خیرین اقلام بهداشتی مورد نیاز مردم حوزه انتخابیه را در دومین مرحله تهیه و توزیع کردند.

وی تصریح کرد: در این راستا عمده مواد مورد نیاز در حوزه میاندوآب، شاهین‌دژ و تکاب برای ضدعفونی، الکل و ظروف بسته‌بندی است که پیگیری لازم برای تامین آن انجام و تهیه شده و هزینه آن شخصی و از محل منابع دفتر و با مشارکت خیران تهیه شده است.

نماینده مردم میاندوآب، شاهین‌دژ و تکاب در مجلس گفت: مرحله اول توزیع این اقلام شامل چهار هزار ماسک و سه هزار و 200 عدد محلول ضد عفونی کننده و سه عدد تب سنج لیزری براساس نیاز بین بعضی از واحدها و دوایر خدماتی و صنفی سه شهرستان توزیع شد که فهرست آن به زودی اطلاع رسانی می‌شود.

وی افزود: این اقلام علاوه بر نیازهای واحدهای بهداشتی شهرستانهای حوزه انتخابیه بوده و نیازهای بیمارستان‌های درگیر با بیماران کرونایی از طریق دانشگاه علوم پزشکی ارومیه و با مشارکت هیئت امنای ارزی کشور تهیه و تحویل واحدهای مربوطه می‌شود.

2200 بسته اقلام بهداشتی بین خانوارهای مناطق محروم لرستان توزیع می‌شوددستور رئیس قوه قضائیه برای تسریع در توزیع اقلام بهداشتی و ضدعفونی کشف شده در بین مردم‌12000 سبد کالا و اقلام بهداشتی توسط اوقاف در مناطق محروم کردستان‌ توزیع شد

هاشمی تصریح کرد: هم اکنون گروهی از همیاران محلی در شهرستان‌ها مأمور به شناسایی افراد بی‌بضاعت شدند تا اقلام بهداشتی مرحله دوم به دست محرومین واقعی برسد به همین سبب، این اقدام جهادی که از چند روز گذشته آغاز شده و تا پایان شیوع این بیماری نیز ادامه می یابد.

وی بیان کرد: مرحله دوم توزیع بسته‌های بهداشتی شامل ماسک و ماده ضدعفونی‌کننده به صورت رایگان از روز شنبه هفته آینده به دست مردم شهرستان‌های تکاب، شاهین دژ و میاندوآب می‌رسد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، میاندوآب و شاهین‌دژ جزو آلوده‌ترین شهرستان‌های آذربایجان‌غربی در جنوب استان هستند.

کلیدواژه ها :انتخابیه
منبع : تسنیم

اخبار مرتبط

پربازدیدترین امروز

website tracking