۶ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۳۲

آمار مبتلایان کرونا در خراسان شمالی به 232 نفر رسید / 24 نفر فوت کردند

آمار مبتلایان کرونا در خراسان شمالی به 232 نفر رسید / 24 نفر فوت کردند
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی گفت: با اعلام نتایج قطعی آزمایش های انجام شده، تا ظهر ششم فروردین، 232 نفر در خراسان شمالی به ویروس کرونا مبتلا شده و متاسفانه تعداد آمار فوتی ها نیز به 24 نفر افزایش یافت.
- اخبار استانها -

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بجنورد٬ به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی٬ دکتر سید احمد هاشمی اظهار داشت: در شهرستان‌های بجنورد 117 نفر، شیروان 18 نفر، فاروج 7  نفر، مانه و سملقان 15 نفر، جاجرم 11 نفر، گرمه 9 نفر، راز و جرگلان 4 نفر و اسفراین 51 نفر بطور قطعی به بیماری کووید 19 دچار شده‌اند.️

کرونا| تعداد مبتلایان در مناطق اشغالی به 2030 نفر رسید/ ثبت موارد جدید در 3 کشور عربیمکاتبه‌ای برای آماده سازی نمایشگاه شهر آفتاب برای پذیرش مبتلایان کرونا نشده استافزایش آمار مبتلایان به کرونا در امارات به 248 نفر

وی افزود: تاکنون 147 نفر از مبتلایان به این بیماری بهبود و از مراکز درمانی مرخص شده‌اند. آزمایش 344 نفر از موارد مشکوک نیز منفی گزارش شده است و هم اکنون 112 بیمار مشکوک به ابتلا به کووید 19 بستری هستند.

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی گفت: تاکنون بیش از 170 هزار نفر در مبادی ورودی استان مورد تب سنجی و غربالگری قرار گرفته‌اند.

وی افزود: انجام دید و بازدید های مرسوم در آیین نوروز باعث گسترش شدید ویروس کرونا می‌شود، لذا قرنطیه خانگی و پرهیز از مسافرت موثرترین راه برای قطع کردن زنجیره انتقال این ویروس است.

منبع : تسنیم

پربازدیدترین امروز

website tracking