۶ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۲۴

۳۲۰ تخت برای دوران نقاهت بیماران کرونایی آماده کرده‌ایم

۳۲۰ تخت برای دوران نقاهت بیماران کرونایی آماده کرده‌ایم
استاندار کرمانشاه گفت: ۳۲۰ تخت برای دوران نقاهت بیماران مبتلا به کرونا در کرمانشاه آماده شده است.

 هوشنگ بازوند در بازدید از نقاهتگاه بیماران مبتلا به کرونا که توسط ارتش ایجاد شده، با اشاره به همکاری مطلوب ارتش و دانشگاه علوم پزشکی در ایجاد این نقاهتگاه، افزود: راه اندازی این نقاهتگاه بر اساس نقشه راه دانشگاه علوم پزشکی برای مقابله و کنترل بیماری کرونا است که در ستاد مبارزه با کرونا استان مصوب شده بود.

استاندار کرمانشاه بیان داشت: روز گذشته نیز نقاهتگاه دیگری توسط سپاه پاسداران انقلاب اسلامی مجهز و آماده شد و امروز هم این نقاهتگاه توسط ارتش جمهوری اسلامی ایران راه اندازی شد که شایسته است از نیروهای مسلح که در همه شرایط و بحران ها حامی مردم هستند، تقدیر کنیم.

وی همچنین با تشکر از مدیریت و پرسنل دانشگاه علوم پزشکی، پزشکان و پرستاران گفت: این نقاهتگاه که امروز راه اندازی شد، ویژه بانوان است وامیدواریم هرگز مورد استفاده قرار نگیرد.

بازوند با بیان اینکه متاسفانه در شهر کرمانشاه ترددها زیاد و خیابانها شلوغ است، گفت: از مردم تقاضا داریم برای حفظ جان خود و عزیزانشان در خانه بمانند.

این نقاهتگاه 120 تختخوابی توسط ارتش جمهوری اسلامی و با همکاری دانشگاه علوم پزشکی در جنب بیمارستان فارابی راه اندازی شده است.

انتهای پیام

کلیدواژه ها :دانشگاه اسلامی
منبع : ایسنا

بازتاب این خبر در رسانه ها

پربازدیدترین امروز

website tracking