۶ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۵۶

اردبیل|کاهش 80 درصدی سفرهای نوروزی به اردبیل؛ مبادی ‌ورودی ویژه کنترل می‌شود‌

اردبیل|کاهش 80 درصدی سفرهای نوروزی به اردبیل؛ مبادی ‌ورودی ویژه کنترل می‌شود‌
معاون سیاسی و امنیتی استاندار اردبیل از کاهش 70 تا 80 درصدی سفرهای نوروزی نسبت به مدت مشابه سال گذشته خبر داد و گفت: مبادی و خروجی استان به صورت ویژه کنترل می‌شود.
- اخبار استانها -

بهروز ندایی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در اردبیل اظهار داشت: میانگین سفرهای نوروزی به استان اردبیل در حال‌حاضر 20 درصد بوده و این میزان نسبت به مدت مشابه نوروز گذشته کاهش 70 درصدی را نشان می‌دهد.

وی با اشاره به اینکه مبادی و خروجی استان اردبیل به صورت ویژه توسط ماموران راهداری و ماموران سلامت استان کنترل می‌شوند، افزود: ورود یا خروج از استان اردبیل به شدت تحت نظر بوده و تمام خودروها با پلاک‌های غیربومی که قصد سفر به استان اردبیل را دارند در ورودی استان غربالگری و از نظر تب‌سنجی کنترل می‌شوند.

بهبودی حال 58 بیمار مبتلا به ویروس کرونا در استان بوشهرابتلای 10 پزشک و پرستار ایلام به ویروس کرونااختصاص 2 مرکز تامین اجتماعی برای انجام نمونه گیری ویروس کرونا در تهران

معاون سیاسی و امنیتی استاندار اردبیل تصریح کرد: هم‌اکنون هیچ یک از مراکز گردشگری، اقامتی یا تفریحی استان به گردشگرانی که قصد سفر به استان اردبیل را دارند، خدماتی ارائه نخواهند کرد به همین جهت از تمام عزیزانی که در برنامه سفر نوروزی خود مقصد خود را اردبیل انتخاب کرده‌اند تقاضا داریم به جهت رفاه و آسایش خود و هم‌وطنان از سفر به این استان صرف‌نظر کنند.

ندایی گفت: هر روزه نیروهای راهداری و سلامت در ورودی استان استقرار یافته و مسافرانی که قصد تردد در محورهای مواصلاتی استان را دارند به خوبی غربالگری کرده و هشدارهای مراقبتی و بهداشتی لازم را به آنان ارائه می‌دهند.

وی از تمام هم‌وطنان خواست تا سفرهای خود به استان اردبیل را تا اطلاع بعدی به تعویق بیاندازند تا بتوانیم با موفقیت هرچه بهتر ویروس شایع در کشور را شکست داده و دوباره شاهد ترددهای بین شهری و استانی در سطح کشور باشیم.

منبع : تسنیم

بازتاب این خبر در رسانه ها

پربازدیدترین امروز

website tracking