۶ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۳۵

کشف ۸۰۰ کیلو انواع مواد مخدر از ابتدای امسال تاکنون در یزد

کشف ۸۰۰ کیلو انواع مواد مخدر از ابتدای امسال تاکنون در یزد
فرمانده انتظامی یزد گفت: از ابتدای امسال تاکنون ۸۰۰ کیلو انواع مواد مخدر در محورهای مواصلاتی این استان کشف و ضبط شده است.

سردار «محمدرضا میرحیدری» پیش از ظهر امروز ششم فروردین 99 در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در استان یزد با اقدامات به موقعی که انجام شده، هیچ گونه مشکل امنیتی نداریم و همه محورهای مواصلاتی که به استان مربوط می‌شود در امنیت کامل به سر می‌برند.

وی با بیان این‌که در موضوع مواد مخدر متاسفانه با انجام اقدامات کنترلی که در سطح کشور در مقابله با عرضه و ترانزیت مواد مخدر انجام می‌شود قاچاق مواد مخدر به مرکز کشور نیز زیاد شده است، افزود: پلیس یزد از آغاز سال جدید تا به امروز توانسته بیش از ۸۰۰ کیلو انواع مواد مخدر را کشف کند.

فرمانده انتظامی استان یزد، گفت: این کشفیات شامل ۴۷۰ کیلو تریاک، ۲۷۵کیلو حشیش و ۱۴۵ کیلو سایر مواد مخدر بوده، که در این رابطه ۵۳ نفر متهم دستگیر و ۱۰ دستگاه خودرو نیز کشف شده است.

سردار میرحیدری در پایان خاطرنشان کرد: با تمهیدات ویژه‌ای که برای امسال اندیشیده شده امیدواریم اقدام برجسته‌ای در بحث مبارزه با مواد مخدر انجام شود و بتوانیم به میزان قابل توجهی عرصه را برای آنهایی که امنیت و سلامت جامعه را تهدید می‌کنند، ناامن کرده و از ورود مواد مخدر پیشگیری کنیم .

انتهای پیام

منبع : ایسنا

پربازدیدترین امروز

website tracking