۶ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۵۸

اتخاذ تدابیر لازم برای کنترل ویروس کرونا در اردبیل

اتخاذ تدابیر لازم برای کنترل ویروس کرونا در اردبیل
معاون سیاسی، اجتماعی و امنیتی استاندار اردبیل گفت: تدابیر لازم برای کنترل این بیماری در صورت تشدید و همه گیر شدن اندیشیده شده است.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اردبیل، بهروز ندایی، معاون سیاسی، اجتماعی و امنیتی استاندار اردبیل در سفر به شهرستان پارس آباد و دیدار با مسئولان این شهرستان گفت: از تجهیزات پزشکی و بیمارستانی گرفته تا کادر درمانی و بیمارستان صحرایی و دیگر خدمات پزشکی در شرایط ویژه پیش بینی شده است.

او افزود: استان اردبیل جزو استان‌های موفق در مبارزه با ویروس کرونا بوده و در مقایسه با دیگر استان‌های کشور در وضعیت ایده‌آل قرار دارد.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار اردبیل گفت: بیماری کرونا در استان اردبیل تا حدودی مهار شده و نبض این ویروس کنترل شده است.

ندایی اظهار کرد: بسیاری از کشور‌های که تا پیش از این از توسعه و پیشرفت تکنولوژی دم می‌زدند، اکنون در دام این ویروس خود ساخته گرفتار شده‌اند.

او گفت: پس از بازدید و گزارشات لازم در مبارزه با ویروس کرونا، همچنین پیشگیری و درمان، شهرستان پارس آباد بعد از اردبیل در رتبه دوم قرار دارد و با توجه به آمار جمعیت، در میزان غربالگری، پذیرش، بستری و درمان با قدرت عمل کرده است.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار اردبیل گفت: این شهرستان به دلیل تراکم جمعیت و ظرفیت‌ها و موقعیت‌های خاص در شمال استان اردبیل، از جایگاه ویژه‌ای برخوردار است.

ندایی بیان کرد: تدابیر لازم برای منع آمد و شد در استان اردبیل در نظر گرفته شده است.

او تاکید کرد: رایزنی‌های لازم با بانک مرکزی از طریق استانداری و وزارت کشور انجام شده است تا در خصوص چک‌های برگشتی اصناف و بازاریان، که در خلاء بیماری و تعطیلی بازار ایجاد شده است، تدابیری اتخاذ شود تا موجب گرفتاری کسبه نشود.

منبع : باشگاه خبرنگاران

پربازدیدترین امروز

website tracking