۶ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۵۷

سیل بیش از 10 میلیارد ریال به تاسیسات برق استان بوشهر خسارت زد

سیل بیش از 10 میلیارد ریال به تاسیسات برق استان بوشهر خسارت زد
مدیرعامل شرکت توزیع برق استان بوشهر با اشاره به بارش شدید باران و جاری شدن سیل در 3 فروردین گفت: جاری شدن سیل بیش از 10.8 میلیارد ریال به تاسیسات شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر خسارت وارد کرد..
- اخبار استانها -

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بوشهر، اردشیر مذکوری ظهر امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به بارش شدید باران و جاری شدن سیل در 3 فروردین در استان بوشهر اظهار داشت: جریان سیل اخیر به تاسیسات برق در 8 شهرستان بوشهر، گناوه، دیلم، دیر، کنگان، جم، دشتستان و تنگستان خسارت وارد کرد.

وی با بیان اینکه در این سیل 3 هزار متر شبکه فشار متوسط، 700 متر شبکه فشار ضعیف و 7 دستگاه ترانس برق در استان بوشهر آسیب دید خاطر نشان کرد: بیشترین حجم خسارت‌ها در شهرستان کنگان گزارش شده است که با برنامه ریزی انجام شده با اعزام و استقرار نیروهای عملیاتی نسبت به انتقال بار شبکه‌های آسیب دیده و رفع خاموشی‌ها اقدام و  تمامی مشترکان برق در کمتر از 2 ساعت برقدار شد.

مدیرعامل شرکت توزیع  برق استان بوشهر افزود:جاری شدن سیل بیش از 10.8 میلیارد ریال به تاسیسات شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر خسارت وارد کرد.

مذکوری به اقدامات انجام شده برای پیشگیری کرونا پرداخت و خاطرنشان کرد: پیشگیری از گسترش شیوع ویروس کرونا در شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر در راستای مسئولیت‌های اجتماعی خود همواره در کنار کادر پزشکی و درمانی مورد توجه قرار دارد و با تلاش کلیه کارکنان، تامین برق مطمئن و پایدار مشترکان و مراکز درمانی را به نحو مطلوبی انجام داده است.

وی، برق رسانی فوری به بیمارستان صحرایی خلیج فارس، مشارکت در ضدعفونی معابر عمومی، ضدعفونی مدیریت‌های امورهای برق تمامی شهرستان‌ها را از جمله برنامه‌های انجام شده برای مقابله با بیماری کرونا دانست.

سیل و تگرگ 363 میلیارد ریال به اراضی کشاورزی استان بوشهر خسارت وارد کرد بررسی مناطق سیل‌زده استان بوشهر با حضور دبیرکل جمعیت هلال احمر+تصاویر‌ بوشهر|40 نفر از روستائیان در محاصره سیل شهرستان کنگان با بالگرد نجات یافتند

مدیرعامل شرکت توزیع  برق استان بوشهر بیان کرد: تهیه ماسک، دستکش، مواد ضدعفونی کننده و اطلاع رسانی جامع برای جلوگیری از شیوع ویروس در بین همکاران و خانواده‌ها از دیگر اقدمات شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر در راستای مقابله با ویروس کرونا است.

کلیدواژه ها :باران
منبع : تسنیم

پربازدیدترین امروز

website tracking