۶ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۱۰

تولید روزانه 20 هزار ماسک توسط واحدهای تولیدی همدان/ میدان‌داری کارگران همدانی برای مقابله با کرونا

تولید روزانه 20 هزار ماسک توسط واحدهای تولیدی همدان/ میدان‌داری کارگران همدانی برای مقابله با کرونا
جامعه بسیج کارگری همدان در اقدامی تحسین برانگیز با راه‌اندازی واحدهای تولیدی و یا با تغییر کاربری برخی از این واحدها توانسته به همت این ایثارگران روزانه 20 هزار ماسک بهداشتی تولید کنند.
- اخبار استانها -

به گزارش خبرگزاری تسنیم از همدان، آن سال‌ها که کشور زیر بمباران موشکی دشمن قرار داشت  و از شمال تا جنوب کشور درگیر مبارزه با دشمن متجاوز بعثی بود، علاوه بررزمندگانی که جان خود را کف دست گرفته بودند تا در نبردی رو در رو از جان، مال و ناموس کشور دفاع کنند، رزمندگانی هم بودند که در ایثاری خاموش، چرخ های تولید کشور را به حرکت درآورده و نمی گذاشتند مردم کمبودی را در عرصه‌های مختلف احساس کنند.

 امروز نیز جهادگران عرصه تولید کمر همت بسته‌اند  و با راه‌اندازی واحدهای تولیدی یا تغییر کاربری برخی از آنها برای تولید ماسک  و مواد ضدعفونی کننده، به جنگ این مهمان ناخوانده یک کرونا ویروس رفته‌اند.

نماینده منتخب مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس: فعالیت نیکوکاران و گروه جهادی ایران ‌در دنیا بی‌نظیر است‌فعالیت گروه جهادی "حاجیوند" در ایام نوروز در عرصه‌ مقابله با کرونا؛ جلوه‌ای بی‌نظیر از ایثار و همدلی + تصاویر184 گروه جهادی برای مقابله با کرونا در استان اردبیل فعالیت می‌کنند؛ رزمایش سلامت در استان اردبیل اجرا می‌شود

البته این تنها اقدام کارگران ایثارگر همدانی نیست چرا که آنها برای ضدعفونی کردن شهرها نیز اعلام آمادگی کرده و در قالب گروه‌های جهادی سازماندهی شده‌اند تا این بار به شکلی دیگر نگرانی را از دل مردم بر طرف کنند.

مسئول سازمان بسیج کارگران و کارخانجات سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان گفت: برای ضدعفونی کردن معابر در شهرها و شهرستان‌ها 450 نفر در گروه‌های جهادی سازماندهی شده و اعلام آمادگی کرده‌اند.

سرهنگ ابوالفضل برات‌زاده با اشاره به اقدامات انجام شده در عرصه مقابله با ویروس کرونا، اظهار داشت: در این راستا علاوه بر اینکه سه گروه جهادی بکارگیری شده است، برای ضدعفونی کردن معابر در شهرها و شهرستان‌ها نیز  450 نفر در گروه‌های جهادی سازماندهی شده و اعلام آمادگی کرده‌اند.

مسئول سازمان بسیج کارگران و کارخانجات سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان عنوان کرد: نزدیک به چهار کارگاه تولیدی بسیجیان در سطح کارخانجات و کارگاه‌های تولیدی یا تغییر کاربری دادند و یا اینکه کارگاه‌هایی برای تولید ماسک ایجاد کردند که روزانه حدود 20هزار ماسک در این واحدها تولید می‌شود.

وی گفت: دو واحد تولیدی مواد شوینده نیز تغییر کاربری داده و با کمک سازمان بسیج کارگری و کارخانجات و با پشتیبانی‌هایی که انجام شد خط تولید خود را تغییر دادند و مواد ضدعفونی کننده و پد الکلی تولید می‌کنند.

کلیدواژه ها :کارگران
منبع : تسنیم

اخبار مرتبط

پربازدیدترین امروز

website tracking