۶ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۴۶

تهران| تولید و توزیع محلول ضدعفونی کننده و ماسک در پیشوا

فرمانده قرارگاه صاحب‌الامر(عج) شهرستان پیشوا گفت: هر شب 1000 محلول ضدعفونی کننده، ماسک تولید و در مناطق محروم توزیع می‌شود که به زودی تولید 120 هزار ماسک دیگر نیز انجام می‌شود.
- اخبار استانها -

به گزارش خبرگزاری تسنیم از پیشوا، با شیوع بیماری کرونا در کشور، قرارگاه صاحب‌الامر(عج) در شهرستان پیشوا به عنوان قرارگاهی فرهنگی دست به کار شد و با کمک خیرین و جوانان پیشوایی در خط مقدم مبارزه با کرونا قرار گرفت و هر شب 1000 ماده ضدعفونی کننده و ماسک در مناطق مختلف پیشوا توزیع می‌شود.

در همین راستا حجت‌الاسلام والمسلمین روح‌الله باقری در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم اظهار داشت: در راستای پیشگیری از بیماری کرونا قرارگاه صاحب‌الامر(عج) تصمیم به تولید و توزیع مواد ضدعفونی کننده و ماسک در شهرستان پیشوا گرفت.

وی ادامه داد: خوشبختانه پس از رایزنی با خیرین دلسوز شهرستان پیشوا کارگاه تولید مواد ضدعفونی کننده در پیشوا راه‌اندازی شد که قادر است روزانه 1000 محلول ضدعفونی کننده را تولید می‌کند.

کارگاه‌های تولید ماسک توسط جمعی از خانواده‌های کارکنان ارتش راه‌اندازی شد‌+تصاویرتولید ماسک توسط بسیج ورزشکاران آذربایجان‌شرقی تا پایان فروردین‌ماه ادامه داردراه‌اندازی نخستین کارگاه تولید ماسک بسیج انار / 84 درصد خانوارهای انار غربالگری کرونا شدند

فرمانده قرارگاه صاحب‌الامر(عج) بیان کرد: پس از این اقدام، هر شب 1000 محلول ضدعفونی کننده  و ماسک در مناطق محروم شهرستان پیشوا توزیع می‌شود.

باقری افزود: علاوه بر این دو کارگاه تولید ماسک نیز در پیشوا راه‌اندازی شد که  ماسک‌های تولید شده آن پس از انجام اقدامات بهداشتی بین مردم توزیع می‌شود که با افتتاح این کارگاه‌ها و همکاری مردم به زودی 120 هزار ماسک در شهرستان پیشوا تولید و بین مردم توزیع می‌شود.

 وی همچنین تصریح کرد: این اقدامات با کمک مردم و خیرین انجام می‌شود و کاملاً مردمی است که با نیتی خیرخواهانه و بدون هیچ چشم‌داشتی فعالیت می‌کنند و تا شکست کامل و از بین رفتن بیماری کرونا، در شهرستان پیشوا ادامه خواهد داشت.

فرمانده قرارگاه صاحب‌الامر(عج) در پایان ضمن تشکر از مردم و خیرین خاطرنشان کرد: جا دارد از خیرین دلسوز شهرستان پیشوا به ویژه مجتمع دامداری صفاری و دکتر شهریار صفاری تشکر کنم که با نیتی خداپسندانه در این راه یاور ما هستند.

منبع : تسنیم

پربازدیدترین امروز

website tracking