۶ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۳۴

دادستانی البرز دیگر هیچ گونه رأفتی با رسانه‌های غیرقانونی و متخلف ندارد/متخلفان ‌به مردم معرفی می‌شوند

دادستان عمومی و انقلاب کرج گفت: تاکنون دادستانی شیوه تذکر و امر به معروف را در خصوص متخلفان فضای مجازی و اطلاع رسانی، در پیش گرفته بود ولی از این پس قصد داریم بدون هیچ رافتی با آنها برخورد قانونی داشته باشیم.
- اخبار استانها -

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرج،  حسن مددی در جلسه ستاد استانی مقابله با کرونا با بیان اینکه اکنون زمان تضعیف روحیه عمومی و مسئولان نیست، اظهار داشت: طی دستوری از پلیس فتای استان خواسته شده که با رصد فضای مجازی و اطلاع رسانی استان، موارد تخلف را اعلام کند.

هشدار رئیس دادگستری البرز به انتشاردهندگان اخبار کذب کرونایی/ تشکیل پرونده قضایی برای برخی افرادهشدار استاندار البرز به تخریب‌گران ‌در فضای مجازی / الان زمان باج‌گیری ‌و نشر اخبار حاشیه‌ای ‌نیست‌

وی افزود: تاکنون دادستانی شیوه تذکر و امر به معروف را در خصوص متخلفان فضای مجازی و اطلاع رسانی، در پیش گرفته بود ولی از این پس قصد داریم بدون هیچ رافتی با آنها برخورد قانونی داشته باشیم.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان البرز با بیان اینکه  هر رسانه متخلفی به هر شخص و یا مرجعی که وصل باشد برای ما فرقی ندارد، حتی با حامیان آنها نیز در چارچوب قانون برخورد می شود و به مردم اعلام می‌شود،گفت: تاکنون پرونده‌هایی نیز از تخلفات رسانه ای تشکیل شده، که بزودی نتیجه بررسی این پرونده‌ها نیز اعلام می‌شود.

مددی عنوان کرد: این افراد که در فضای مجازی مدام مشغول تضعیف روحیه عمومی و مسئولان در این برهه حساس هستند،کنار گود ایستادهاند و ادعای دلسوزی مردم را دارند، چرا خود به مردم خدمتی ارائه نمی‌دهند؟

کلیدواژه ها :عمومی امر به معروف
منبع : تسنیم

پربازدیدترین امروز

website tracking