۶ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۱۱

تولید بیش از ۶۵ هزار ماسک و کاور بهداشتی توسط هنرمندان صنایع‌دستی گلستان

تولید بیش از ۶۵ هزار ماسک و کاور بهداشتی توسط هنرمندان صنایع‌دستی گلستان
مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی گلستان از تولید بیش از ۶۵ هزار ماسک توسط هنرمندان و صنعتگران صنایع‌دستی استان از نیمه اسفندماه ۹۸ تاکنون خبر داد.
به گزارش خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از گرگان، به نقل از روابط‌عمومی و امورفرهنگی اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی گلستان، احمد تجری مدیرکل میراث فرهنگی گلستان گفت: هنرمندان صنایع‌دستی استان به دلیل افزایش نیاز به ماسک در روز‌های شیوع ویروس کرونا، به صورت داوطلبانه و برای جلوگیری از شیوع این ویروس به کمک مردم آمدند و در کارگاه‌های خود با تولید ماسک و کاور‌های بهداشتی و همچنین توزیع اقلام بهداشتی، برای رفع بخشی از نیاز‌های مردم در این حوزه تلاش می‌کنند.
او با اشاره به این‌که با تلاش هنرمندان و صنعتگران صنایع‌دستی استان ظرفیت تولید ماسک و کاور بهداشتی در سطح استان در حال افزایش است، افزود: روند تولید ماسک توسط هنرمندان استان از نیمه اسفندماه ۹۸ آغاز شد و تاکنون بیش از ۶۵ هزار ماسک و کاور بهداشتی در سطح استان تولید و توزیع شده است.
تجری گفت: تعدادی از این هنرمندان با اهدای ماسک‌های تولیدی خود به گروه‌های کمتر برخوردار جامعه توانستند بخشی از نیاز این روز‌های استان را رفع کنند.   انتهای پیام / ق
کلیدواژه ها :کاور
منبع : باشگاه خبرنگاران

پربازدیدترین امروز

website tracking