۵ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۲۳:۲۸

محدودیت ترافیکی در اکثر شهرهای استان اردبیل اجرا می‌شود

محدودیت ترافیکی در اکثر شهرهای استان اردبیل اجرا می‌شود
رئیس پلیس راهور استان اردبیل گفت: در جهت ارتقای سلامت مردم؛ محدودیت ترافیکی در اکثر شهرها اجرا می‌شود.
- اخبار استانها -

سرهنگ سید حجت فتاحی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در اردبیل اظهار داشت: در جهت ارتقای سلامت مردم محدودیت ترافیکی درمرکز اکثر شهرها اجرا می‌شود که در اردبیل نیز از ساعت 4 بعدازظهر تا 9 شب در تمامی معابر منتهی به مرکز شهر این ممنوعیت در حال اجرا است.

وی افزود: از سه راهی دانش به سمت میدان شریعتی و میدان 15 خرداد به سمت شریعتی و میدان شریعتی به سمت چهارراه امام ( ره) و تقاطع ورزش به سمت چهارراه امام (ره) و تقاطع ملت به سمت بازار و پیر عبدالملک به سمت بازار و تقاطع ژاندارمری به سمت امام حسین (ع) و تقاطع قیام به سمت امام حسین (ع) اعمال محدودیت خواهد شد.

گزارش ویدئویی تسنیم| تشدید محدودیت در محورهای ‌مواصلاتی آذربایجان شرقی / بازگرداندن خودروهای غیربومی از جاده اهر ـ مشگین‌شهرپلیس فرانسه محدودیت‌های تردد را تمدید کرداستقرار ارتش مالزی برای اجرای مقررات محدودیت رفت و آمد

رئیس پلیس راهور استان اردبیل بیان کرد: با توجه به شرایط حاکم در کشور پویشی به نام پویش درخانه بمانیم در استان اردبیل در حال انجام است که راهنمایی رانندگی استان اردبیل حامی این پویش است و از مردم دعوت می‌کنیم در این پویش شرکت کنند.

فتاحی گفت: خواهشمندیم تمامی مردم با فرزندان خود در راهنمایی و رانندگی جهت هر چه بهتر اجرا شدن این پویش هماهنگی لازم را داشته باشند چرا که این طرح جهت حفظ سلامتی مردم در حال اجرا می‌باشد.

انتهای‌پیام/131/ ز

منبع : تسنیم

پربازدیدترین امروز

website tracking