۵ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۱۹:۳۷

خودروهای ورودی استان اردبیل کنترل می‌شوند؛ 29 هزار مسافر مورد پایش قرار گرفتند

خودروهای ورودی استان اردبیل کنترل می‌شوند؛ 29 هزار مسافر مورد پایش قرار گرفتند
مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل گفت: خودروهای ورودی استان اردبیل کنترل می‌شوند و از اولین روز سال جدید تا امروز 29 هزار مسافر مورد پایش قرار گرفتند.
- اخبار استانها -

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اردبیل، رامین معبودی عصر امروز در بازدید از عملیات پایش مسافران در مبادی ورودی استان اردبیل اظهار داشت: از اولین روز سال جدید عملیات اجرایی طرح کنترل و پایش خودروهای ورودی به سطح استان اردبیل شروع شده است.

وی با اشاره به اقدامات جمعیت هلال احمر برای مقابله با کرونا افزود: در مناطق مختلف استان اردبیل جمعیت هلال احمر از ابتدای ورود ویروس کرونا همگام با سایر دستگاه‌های اجرایی پای کار بوده است و اقدامات خوبی برای مقابله با کرونا انجام می‌دهد.

معبودی ضمن قدردانی از اعضای داوطلب هلال احمر تصریح کرد: همچنین طرح پایش مسافران ورودی به استان اردبیل نیز با تلاش 372 نفر با 59 دستگاه خودرو اجرا می‌شود.

پایش سلامت مازنی‌ها در محورهای خروجی ‌/ پلمب خانه‌مسافرهای متخلف در مازندران2 میلیون و 500 هزار نفر از جمعیت آذربایجان‌غربی تحت پایش کرونا قرار گرفتندغربالگری و تب‌سنجی در محورهای خروجی‌ گلستان؛ سلامت بیش از 23 هزار نفر پایش شد

مدیر‌عامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل بیان کرد: خودروهای ورودی استان اردبیل کنترل می‌شوند و از اولین روز سال جدید تا امروز 29 هزار مسافر مورد پایش قرار گرفتند.

وی با تاکید بر اینکه افراد مشکوک به کرونا قرنطینه می‌شوند اظهار کرد: تاکنون در این طرح در 89 نفر از مسافران ورودی به استان دارای تب بوده‌اند که به مراکز درمانی و بهداشتی استان معرفی شدند.

منبع : تسنیم

پربازدیدترین امروز

website tracking