۵ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۱۷:۲۰

85 درصد جمعیت استان اردبیل از لحاظ بیماری کرونا غربالگری شدند

استاندار اردبیل گفت: از ابتدای طرح غربالگری کرونا در استان اردبیل تاکنون 85 درصد جمعیت سطح استان اردبیل از لحاظ بیماری کرونا غربالگری شدند.
- اخبار استانها -

اکبر بهنامجو در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در اردبیل اظهار داشت: مردم استان اردبیل در طرح غربالگری کرونا با نیروهای بهداشت و درمان مشارکت و همکاری خوب و ارزشمندی داشتند که قابل تقدیر و قدردانی است.

وی با بیان اینکه استان اردبیل در اجرای طرح غربالگری کرونا در رتبه چهارم کشوری قرار دارد افزود: از ابتدای طرح غربالگری کرونا در استان اردبیل تاکنون 85 درصد جمعیت سطح استان اردبیل از لحاظ بیماری کرونا غربالگری شدند و استان اردبیل در اجرای این طرح در رتبه چهارم کشوری قرار دارد.

بهنامجو تلاش شبانه‌ روزی کادر درمانی لستان اردبیل را قابل تقدیر دانست و تصریح کرد: در اجرای این طرح 1 هزار و 800 نفر نیرو با عنوان کادر درمانی تلاش کرده‌اند و با تماس تلفنی ضمن راهنمایی افراد مشکوک به کرونا مردم را غربالگری کرده‌اند.

بیش از 81 هزار نفر در مبادی ورودی کرمان غربالگری کرونا شدند73 درصد جمعیت زیرپوشش دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان غربالگری شدندگزارش ویدئویی تسنیم| کنترل‌های سخت‌گیرانه در ورودی‌های خوزستان / غربالگری و کنترل خودروهای عبوری

استاندار اردبیل از توزیع اقلام بهداشتی در سطح استان اردبیل خبر داد و ببان کرد: به همت جهادگران بسیج سازندگی سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل عملیات توزیع اقلام بهداشتی در سطح استان اردبیل نیز به صورت رایگان انجام می‌شود.

وی با اشاره به ضدعفونی معابر شهرهای استان اظهار کرد: تمامی معابر شهری، خیابان‌ها و اماکن عمومی در سطح استان نیز با تلاش دستگاه‌های اجرایی ضدعفونی و گندزدایی می‌شوند.

منبع : تسنیم

پربازدیدترین امروز

website tracking