۵ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۱۶:۴۴

خیران مواد ضدعفونی‌کننده و ماسک نیازمندان استان بوشهر را تامین و توزیع کردند‌

خیران مواد ضدعفونی‌کننده و ماسک نیازمندان استان بوشهر را تامین و توزیع کردند‌
گروه استان‌ها- خیران و سازمان‌های مردم نهاد ضمن تامین و توزیع رایگان مواد ضدعفونی کننده و ماسک نیازمندان استان بوشهر در راستای مقابله با کرونا، 355 میلیون ریال بسته‌‌های غذایی و ارزاق به افراد بی‌بضاعت دشتی کمک کردند.
- اخبار استانها -

 گزارش خبرگزاری تسنیم از دشتی، در پی شیوع ویروس کرونا خیران و گروه‌های جهادی وارد صحنه شدند و نیازمندی‌های جامعه از جمله مواد ضدعفونی کننده و ماسک را تامین و توزیع کردند.

نماینده سازمان‌های مردم نهاد دشتی با بیان اینکه اکنون 10 گروه جهادی در امر تولید ماسک فعالیت می‌کنند اظهار داشت:  بیش از 10 گروه جهادی در سطح  شهرها و روستاهای دشتی با همکاری فرمانداری و آموزش فنی و حرفه‌ای  و مشارکت شهرداری، بسیج و سپاه اقدام به تولید ماسک می‌کنند.

مهدی عالی‌پور با بیان اینکه تاکنون 3 هزار ماسک و مواد ضدعفونی کننده و بهداشتی بین مردم به صورت رایگان توزیع شده است تصریح کرد: تاکنون 10 کارگاه شامل قرارگاه حاج قاسم سلیمانی، خادم‌الشهدا و کارگاه آموزش فنی و حرفه‌ای در راستای تولید ماسک در دشتی راه اندازی شده است.

وی توزیع ماسک در شهرستان دشتی را به صورت رایگان مورد اشاره قرار داد و خاطر نشان کرد: برای تامین نیاز مردم در شهرها و روستاهای شهرستان دشتی به ماسک، کارگاه‌های گروه‌های جهادی خورموج برای توزیع ماسک تقسیم کار کردند و هر کدام متولی تامین نیازمندی یک بخش از شهرستان شدند.

گزارش ویدئویی تسنیم| انتقاد مردم استان بوشهر از ‌مسافران نوروزی / جلوگیری از ورود مسافران ‌ 58 بیمار مبتلا به ویروس کرونا در استان بوشهر درمان شدند مسافران در ورودی‌های بوشهر ‌غربالگری می‌شوند‌ ‌

نماینده سازمان‌های مردم نهاد دشتی با بیان اینکه کارگاه تولیدی فنی و حرفه‌ای شهرستان دشتی ماسک دهیاران، ادارات، نهادها، سازمانها و نیروهای نظامی و انتظامی دشتی تامین می‌کند گفت: کارگاه تولیدی خادم الشهداء شهرستان دشتی نیز ماسک مشاغل عمومی شامل پمپ بنزین‌ها، مغازهای ارزاق عمومی، نانوایی‌ها، وسایل نقلیه عمومی، بازاریان و گروه‌های جهادی فعال در شهر خورموج  تولید و توزیع می‌کند.

وی با اشاره به فعالیت کارگاه تولیدی قرارگاه شهید حاج قاسم سلیمانی دشتی بیان کرد: ماسک تولیدی در این قرارگاه، بین بیماران خاص، تنفسی، دیابتی، ریوی و کلیوی، پرستاران بیمارستان زینبیه خورموج، داروخانه‌ها، عموم مردم شهر خورموج  و گروه‌های جهادی فعال در شهر خورموج توزیع می‌شود.

عالی‌پور از توزیع عیدانه بین نیازمندان در دشتی خبر داد و تصریح کرد: در راستای خدمات رسانی به افراد نیازمند و آسیب‌دیدگان  اقتصادی ناشی از ویروس کرونا خیران و سازمان‌های مردم نهاد دشتی 355 میلیون ریال بسته‌‌های غذایی و ارزاق به نیازمندان  کمک کردند.

وی با قدردانی ازموسسه خیریه امیرالمومنین (ع) خورموج در تهیه و توزیع این بسته‌ها بیان کرد: برنج، سویا، ماکارونی، روغن، شکلات، مواد بهداشتی، موادشوینده‌، مایع ظرفشویی وشامپو برای حدود 550 خانواده ایتام، مستمندان،  توزیع شده است.

کلیدواژه ها :رایگان
منبع : تسنیم

پربازدیدترین امروز

website tracking