۵ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۳۳

کارکنان ادارات البرز به یک سوم کاهش می‌یابد‌

کارکنان ادارات البرز به یک سوم کاهش می‌یابد‌
سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری البرز با توجه به مصوبه ستاد مدیریت کرونا استان گفت: در راستای تصمیمات ستاد استانی مبارزه با کرونا، مدیران دستگاه‌های اجرایی استان می‌توانند حضور کارکنان دستگاه خود را تا یک سوم کاهش دهند.
- اخبار استانها -

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرج، زهرا صیادی با اشاره به مصوبه کاهش تعداد کارمندان اداری به دلیل پیشگیری از ابتلا به کرونا ویروس در جمع خبرنگاران، اظهار داشت: این مصوبه با هدف لزوم اقدامات پیشگیرانه از شیوع و گسترش کرونا ویروس است در این راستا مدیران دستگاه‌های اجرایی استان به گونه ای برنامه ریزی کنند که حضور کارکنان با استفاده حداکثری از ظرفیت دورکاری و با موافقت مرخصی کارکنان تا 15 فروردین ماه صورت پذیرد.

ادارات و دستگاه‌های اجرایی همدان تا 15 فروردین‌ با حداقل ظرفیت ‌فعالیت می‌کنند‌

ادارات دولتی و بانک‌ها فردا در خوزستان تعطیل است‌

حضور کارمندان اصفهانی در ادارات به حداقل می‌رسد

وی افزود: بر این اساس موافقت با مرخصی کارکنان دارای بیماری زمینه ای با حفظ کیفیت خدمات اداری با ظرفیت یک سوم نیروها تا 15 فروردین برنامه ریزی شود.

وی افزود: این مصوبه افراد دارای بیماری زمینه ای شامل بیماران قلبی و عروقی، ریوی، سرطانی، دارای فشار خون بالا، خانم‌های باردار، جانبازان شیمیایی و افراد بالای 50 سال را در برمی‌گیرد.

وی با بیان اینکه  دستگاه‌های امدادی و خدماتی مشمول این دستور نیستند و نگرانی در خصوص ارائه خدمات به مردم وجود ندارد،بیان کرد: دیگر دستگاه‌ها و ادارات می توانند بر اساس این مصوبه عمل کنند.

منبع : تسنیم

پربازدیدترین امروز

website tracking