۵ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۴۵

بررسی مناطق سیل‌زده استان بوشهر با حضور دبیرکل جمعیت هلال احمر+تصاویر‌

بررسی مناطق سیل‌زده استان بوشهر با حضور دبیرکل جمعیت هلال احمر+تصاویر‌
دبیرکل جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران در بررسی مناطق سیل‌زده شهرستان کنگان بر رسیدگی بیشتر به حادثه دیدگان تاکید کرد.
- اخبار استانها -

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بوشهر، محمودرضا پیروی ظهر امروز در بررسی مناطق سیل زده شهرستان کنگان بر روند امداد رسانی و کمک به سیل‌زدگان  تاکید کرد و اظهار داشت: جمعیت هلال احمر در رسیدگی به حادثه دیدگان در طول شبانه‌روز آماده‌باش است و امدادگران در بخش‌های مختلف امداد رسانی می‌کنند.

وی در بازدید از ایستگاه‌‌های تب‌سنجی کنگان افزود: جمعیت هلال احمر به عنوان یک نهاد امدادی که در همه بحران‌ها حاضر است  و در شیوع ویروس کرونا هم در حال خدمت رسانی است.

دبیرکل جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران ضمن بازدید از تلاش‌های امدادگران جمعیت هلال احمر  استان بوشهر در خدمات رسانی به سیل‌زدگان از فعالیت ستاد مقابله با کرونا قدردانی کرد.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان بوشهر هم با اشاره به وقوع سیل در شهرستان کنگان اظهار داشت: در پی  طغیان رودخانه‌های فصلی و بروز سیل در شهرستان کنگان تیم‌های امدادی با تجهیزات کامل در محل‌های حادثه حضور یافتند و خدمات رسانی کردند.

غلامرضا حاجیانی افزود: در سیل شهرستان کنگان به 52  خانوار آسیب دیده و امدادگران هلال احمر به 205 نفر  خدمات رسانی کردند که ضمن تخلیه آب از منزل افراد یاد شده به محل‌های امن  انتقال و اسکان یافتند.

وی بیان کرد:پس از اقدامات اولیه با توجه به نیاز و ضرورت اقلام امدادی ارائه شد و  امدادگران جمعیت هلال احمر شهرستان کنگان در روستاهای نخل غانم، برکه جوپان و قلعه میان خدمات امدادی و اولیه در مقابله با سیل را انجام دادند.

بوشهر|40 نفر از روستائیان در محاصره سیل شهرستان کنگان با بالگرد نجات یافتند بوشهر|حادثه سیل در کنگان سبب جان‌باختن 2 نفر شد بوشهر|بارش 102 میلیمتری باران به زیرساخت‌های کنگان خسارت وارد کرد

وی افزود: یک خانواده روستایی که راه دسترسی به آنان مسدود شده بود با بالگرد هلال احمر و منطقه ویژه پارس جنوبی به محل امن اسکان داده شد.

منبع : تسنیم

پربازدیدترین امروز

website tracking