۵ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۵۷

‌گرانفروشی و عدم درج قیمت در صدر تخلفات واحدهای صنفی در شهرری / 8 واحد متخلف شناسایی شد

‌گرانفروشی و عدم درج قیمت در صدر تخلفات واحدهای صنفی در شهرری / 8 واحد متخلف شناسایی شد
رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان ری با اشاره به عملکرد واحد نظارت و بازرسی گفت: در طول روزهای گذشته تعداد 8 پرونده تخلف صنفی در شهرستان ری تشکیل شده است.
- اخبار استانها -

موسی احمدی در گفت وگو با خبرنگار تسنیم در ری، با اعلام این خبر اظهار داشت: تا پایان چهارمین روز از تعطیلات نوروز 45 واحد صنفی مورد بازرسی قرار گرفته که بر همین اساس تخلفات برخی واحدهای صنفی شناسایی و پرونده برای آن ها تشکیل شده است.

وی افزود: در این راستا 8 پرونده برای متخلفان تشکیل شده که ارزش ریالی آن به مبلغ 15 میلیارد و 640 میلیون ریال است.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان ری همچنین بیان کرد: گران فروشی، عدم درج قیمت و نصب نرخنامه، عدم صدور صورتحساب، حراج غیرقانونی و عدم ارائه فاکتور خرید از موارد تخلف واحدهای صنفی این شهرستان به شمار می‌رود.

یزد| مردم گران فروشی میوه را گزارش کنند / قیمت اکثر میوه‌ها و سبزیجات در یزد ثابت استنداشتن برچسب و گران فروشی بیشترین تخلفات صنفی در همدان استگران فروشی خودروسازها را به تعزیرات گزارش کنید

احمدی در پایان خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه کنترل بازار و جلوگیری از اجحاف حقوق شهروندان از مهم ترین اهداف اجرای طرح بازرسی و نظارت است، سه گشت مشترک شامل اداره کل تعزیرات حکومتی شهرستان های استان تهران و اتحادیه نانوایان به بازرسی از واحد های صنفی می پردازند.

کلیدواژه ها :معدن
منبع : تسنیم

بازتاب این خبر در رسانه ها

پربازدیدترین امروز

website tracking