۵ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۴۵

روزانه 10 هزار ماسک در شهرستان بهارستان تولید می‌شود

روزانه 10 هزار ماسک در شهرستان بهارستان تولید می‌شود
فرماندار شهرستان بهارستان با اشاره به تولید ماسک در این شهرستان گفت: به منظور رفع نیاز مراکز درمانی شهرستان و کشور، برای نخستین بار تولید ماسک با مجوز دانشگاه علوم پزشکی در بهارستان
- اخبار استانها -

مجتبی خانجانی در گفت وگو با خبرنگار تسنیم در بهارستان، با اشاره به تولید روزانه بیش از 5 هزار ماسک در بهارستان اظهار داشت: با سرمایه گذاری بخش خصوصی، تولید ماسک بهداشتی با قابلیت مطلوب جهت محافظت از پزشکان و پرستاران و مردم از حیث بیماری کرونا در حال انجام است.

وی در ادامه افزود: 3 واحد تولیدی در مرحله نخست روزانه 5 هزار عدد ماسک و در طی هفته های آتی روزانه بیش از 10 هزار عدد ماسک تولید و در اختیار کادر پزشکی و مردم قرار می دهند.

‌45 کارگاه بسیج سازندگی در استان مرکزی 270 هزار ماسک تولید کرد ‌تولید ماسک بهداشتی در اتاق اصناف استان مرکزی به روایت تصویر‌همه به خط برای شکست کرونا / چرخ بانوان معمولانی برای «تولید ماسک» به صدا درآمد‌

فرماندار شهرستان بهارستان با اشاره به تعطیلی 50 درصد از بازارهای و صنف های غیرضروری در بهارستان تصریح کرد: باید برای تعطیلی اصنافی که در مقابل مصوبه ستاد مبارزه با کرونا مقابله می کنند اقدام جهادی انجام داد که این مهم به زودی با قدرت آغاز می شود.

خانجانی سپس بر ماندن مردم در خانه هایشان تاکید کرد و گفت: از همکاری مردم شهرستان بهارستان برای شکست دادن ویروس منحوس کووید 19 کمال تشکر را دارم و امیدوارم اصنافیان برای در امان ماندن خود و خانوادهایشان به پویش در خانه بمانیم بپیونند.

وی در پایان با اشاره به افزوده شدن 100 تخت درمانی برای درمان بیماران کرونایی در شهرستان بهارستان خاطرنشان کرد: نقاهتگاهی جهت درمان بیماران کرونایی در یکی از سالن های ورزشی شهرستان بهارستان آماده شده است و تمام ظرفیت ها برای درمان بیماران به کار گرفته شده است.

کلیدواژه ها :بهارستان
منبع : تسنیم

اخبار مرتبط

پربازدیدترین امروز

website tracking