۵ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۳۲

هشدار مدیریت بحران استان البرز‌ نسبت به بارندگی‌های سیل‌آسا

هشدار مدیریت بحران استان البرز‌ نسبت به بارندگی‌های سیل‌آسا
مدیرکل مدیریت بحران استان البرز، گفت: تا پایان هفته آسمان استان ابری و در برخی ساعات با بارش پراکنده و خفیف باران پیش بینی می‌شود.
- اخبار استانها -

محمدرضا فلاح نژاد در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در کرج، اظهار داشت: طبق آخرین گزارش نقشه‌های هواشناسی استان البرز سامانه بارشی در حال خروج از استان است که به دلیل گرادیان فشار مناسب زمین تداوم ابر، مه آلودگی و وزش باد شدید لحظه ای، همچنین در برخی ارتفاعات بارش خفیف و ساعاتی برف و باران پیش بینی می‌شود.

انسداد محور تایباد ـ باخرز در اثر بارندگی / خسارت بارندگی‌ها به برخی تاسیسات شهری خراسان رضوی‌محور خراسان‌شمالی به سمنان بازگشایی شد؛ بارندگی شدید در جاده‌های خراسان‌شمالیهشدار آب‌گرفتگی معابر در قم؛ بارندگی شدید از امروز آغاز می‌شود

وی افزود امروز دمای هوا حداقل 2 درجه و حداکثر 11 درجه پیش بینی می‌شود.

مدیرکل مدیریت بحران استان البرز با بیان اینکه تا پایان هفته آسمان استان ابری و در برخی ساعات با بارش پراکنده و خفیف باران پیش بینی می‌شود، تصریح کرد: تا پایان هفته روند افزایشی دمای هوا را داریم، دمای هوا جمعه حداقل6 و حداکثر 15 درجه است.

وی با بیان اینکه در 24ساعت گذشته رطوبت در اکثر شهرستان‌های استان به بیش از 90 درصد رسید، خاطرنشان کرد: میزان رطوبت نسبی هوا در چهار شهرستان هشتگرد، مشکین دشت، کرج و زیدشت به 100 درصد رسید.

مدیرکل مدیریت بحران استان البرز بیان کرد: با ورود سامانه بارشی به استان و بارش‌های باران تا کنون هیچ گونه خسارتی در استان گزارش نشده است.

منبع : تسنیم

پربازدیدترین امروز

website tracking