۵ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۵۴

توقیف یک فروند شناور یدک‌کش با 40 هزار لیتر سوخت قاچاق ‌با همکاری ‌نیروی دریایی سپاه

توقیف یک فروند شناور یدک‌کش با 40 هزار لیتر سوخت قاچاق ‌با همکاری ‌نیروی دریایی سپاه
فرمانده مرزبانی استان بوشهر از توقیف یک فروند شناور یدک‌کش و کشف بیش از 40 هزار لیتر سوخت قاچاق با همکاری منطقه دوم نیروی دریایی سپاه در استان بوشهر خبر داد.
- اخبار استانها -

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بوشهر،  سردار ولی‌الله رضایی‌نژاد صبح امروز در جمع خبرنگاران با تاکید بر مقابله همه جانبه با قاچاقچیان اظهار داشت: مبارزه با قاچاق سوخت، کالا و مواد مخدر در اولویت نیروهای دریابانی قرار دارد.

وی با مقابله با سوخت قاچاق را یکی از اولویت‌های دریابانی دانست و بیان کرد:با توجه به پیامدهای مخرب و تأثیرگذار پدیده قاچاق بر اقتصاد کشور، برخورد قاطع با سودجویان قاچاق سوخت در دستور کار مرزبانان استان بوشهر قرار گرفت.

رضایی‌نژاد از تعامل و مشارکت مرزنشینان و ساحل نشینان در اجرای مأموریت دریابانی تقدیر کرد و گفت: دریابانی یک مسئولیت بسیار مهم در جامعه دارد که امنیت و آرامش جامعه با تلاش این سخت کوشان محقق می‌شود.

فرمانده مرزبانی استان بوشهر با اشاره به کشف سوخت قاچاق با همکاری منطقه  دوم نیروی دریایی سپاه افزود: مرزبانان با همکاری  منطقه دوم نیروی دریایی سپاه، موفق شدند در چند مایلی بندر رستمی شهر دلوار یک فروند شناور یدک‌کش حامل مقدار زیادی سوخت قاچاق را توقیف کنند.

سردار رضایی‌نژاد با اشاره به دستگیری 7 نفر سودجو، افزود: بر اساس نظر شرکت نفت مقدار 41 هزار لیتر سوخت قاچاق از نوع گازوئیل به ارزش 2 میلیارد و 542 میلیون ریال از شناور کشف و ضبط شد.

80 هزار لیتر سوخت قاچاق در آبهای بوشهر کشف شد 480 هزار لیتر سوخت قاچاق درمرزهای آبی استان بوشهر کشف شد 490 میلیارد ریال کالای قاچاق در آب‌های استان بوشهر کشف شد

وی با بیان اینکه تست کرونا از متهمان در قرنطینه شناور صورت گرفته است، گفت: یکی از بزرگترین وظایف مرزبانی برقراری نظم و امنیت در قالب سلامت مردم تحت شعار سلامت خانواده، امنیت جامعه است.

منبع : تسنیم

پربازدیدترین امروز

website tracking