۵ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۴۲

شهرداری‌ها و دهیاری‌ها‌ ضد‌عفونی معابر و اماکن عمومی را با جدیت اجرا کنند‌

استاندار البرز با بیان اینکه همه باید برای رفع مشکلات مردم برای رهایی از کرونا ویروس تلاش کنند،گفت: شهرداری‌ها و دهیاری‌ها ضدعفونی معابر را با جدیت دنبال کنند.
- اخبار استانها -

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرج،عزیزاله شهبازی در  جلسه ستاد استانی مبارزه با کرونا که  به صورت ویدئو کنفرانس با حضور اعضای ستاد برگزار شد، اظهارداشت: بخش بالایی از مردم به این باور رسیده اند که باید در خانه بمانند تا از گرفتاری در بند کرونا در امان باشند.

صنایع استان مرکزی در تامین بودجه مقابله با کرونا مشارکت می‌کنند / کمک 50 میلیارد ریالی ایرالکو به علوم پزشکی اراکبسیج ملی مقابله با کرونا و رفع برخی کمبودها مثالی روشن برای استفاده از ظرفیت داخلی استچرا ایران پیشنهاد کمک آمریکا برای مقابله با کرونا را نپذیرفت؟

وی با تاکید بر ضرورت هماهنگی فرمانداران با شهرداری‌ها و دهیاری‌ها برای ضدعفونی کردن معابر، افزود: مدیریت اطلاع رسانی و آگاهی بخشی نیز باید از سوی فرمانداران صورت گیرد تا اخبار نادرست و ناامید کننده با هدف تضعیف روحیه مردم، منتشر نشود.

استاندار البرز با بیان اینکه همه با دست در دست هم دهند تا دولت بتواند به برنامه ریزی بهتر و بیشتر برای دوران پس از کرونا بپردازد چراکه مردم در این شرایط با مشکلاتی مواجه شده اند که ضرورت دارد تدابیر لازم جهت مساعدت به آنها اتخاذ شود،بیان کرد: سربازی که در این جنگ، شانه خالی کند و از میدان بگریزد، باید در پیشگاه خداوند و مردم پاسخگو باشد.

وی گفت: پیشگیری موضوع مهمی است که نیازمند همکاری و مشارکت مردم است و قطعا با مشارکت و همکاری مردم بر این بیماری غلبه می‌کنیم.

منبع : تسنیم

پربازدیدترین امروز

website tracking