۵ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۴۲

استعفای دادستان فردیس تکذیب شد‌

دادستان سابق فردیس استعفای خود را تکذیب کرد و گفت: به درخواست خودم و با دریافت انتقالی به دادگستری کل استان البرز می‌روم.
- اخبار استانها -

حسن جهانشاهلو در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در کرج، اظهار داشت: موضوع استعفای بنده از دادستانی فردیس صحت ندارد و تکذیب می‌شود.

دادستان فردیس در گفت‌وگو با تسنیم: کشف 167هزار دلار و چندین قبضه سلاح غیرمجاز از یک منزل مسکونیدادستان فردیس:‌‌ در انتخاب شهردار فردیس منافع شخصی برای اعضای شورای شهر ارجحیت دارند + فیلمالبرز| عرضه قلیان در فردیس ممنوع شد

وی افزود: بنده به درخواست خودم و موافقت ریاست دادگستری استان البرز به این مجموعه می‌روم.

دادستان عمومی و انقلاب سابق فردیس با بیان اینکه در تمامی ایام خدمتم در فردیس سعی کردم پذیرای ارباب رجوع باشم که اگر این شرایط ایجاد نشد عذرخواهی می‌کنم،بیان کرد: در این مدت تمام تلاشم این بود که در کنار مردم باشم و با ارتباط با مردم سعی کردم فاصله بین حکومت و مردم را به سهم خود کم کنم.

جهانشاهلو با بیان اینکه به دلایل شیوع ویروس کرونا مراسم معارفه دادستان جدید با حضور اعضای شورای تامین برگزار می‌شود،گفت: علاقه مند بودم در این شرایط در کنار مردم فردیس باشم اما به دلیل اینکه مقدمات کار  قبل از شیوع کرونا ویروس انجام شده بود و ابلاغ قضایی صادر شده بود این امکان سلب شد.

کلیدواژه ها :تکذیب فردیس
منبع : تسنیم

پربازدیدترین امروز

website tracking