۵ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۴۲

گزارش ویدئویی تسنیم| انتقاد مردم استان بوشهر از ‌مسافران نوروزی / جلوگیری از ورود مسافران ‌

گزارش ویدئویی تسنیم| انتقاد مردم استان بوشهر از ‌مسافران نوروزی / جلوگیری از ورود مسافران ‌
گروه استان‌ها ـ در راستای مقابله با ویروس کرونا در مبادی ورودی شهرهای 40 گانه استان بوشهر تیم‌های کنترل کننده مستقر شده و تمام مسافران ورودی پس از تب سنجی و به موطن خود بازگشت داده می‌شوند.
- اخبار استانها -

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بوشهر، برای مقابله با انتشار ویروس کرونا و قطع زنجیره انتقال این ویروس خطرناک تیم‌هایی در مبادی ورودی شهرهای استان بوشهر مستقر و از ورود مسافران جلوگیری می‌شود.

یکی از راههای مصون ماندن از بیماری کرونا پرهیز از مسافرت و دوری جستن از تجمعات و دور همی‌ها است که مسئولان وزارت بهداشت بر این مهم تاکید دارند.

گزارش خبرنگار تسنیم از شهرهای مختلف استان بوشهر حاکی است تیم‌های کنترل کننده در مبادی شهرهای 40 گانه استان بوشهر مستقر هستند و ضمن تب‌سنجی در صورت مشکوک بودن به بیماری کرونا، به مراکز درمانی و قرنطینه هدایت می‌شوند.

مسافران ورودی به شهرها و روستاهای استان بوشهر در راستای پیشگیری از کرونا به موطن خود بازگشت داده می‌شوند و این در حالی است که مردم استان بوشهر خواستار تشدید مقابله با ویروس کرونا و جلوگیری از مسافران به استان بوشهر شدند.

 کنترل ورودی و خروجی‌های استان بوشهر شبانه‌روزی با همکاری دستگاه‌های ذیربط و همکاری سازمان‌های مردم نهاد انجام می‌شود.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان بوشهر با بیان اینکه هیچ  گونه خدماتی به آنان ارائه نمی‌شود اظهار  داشت: در راستای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا فعالیت خانه‌های مبله، مهمانسراهای دستگاه‌های اجرایی، کمپ‌ها، بومگردی‌ها در استان بوشهر تا اطلاع ثانوی تعطیل و حق پذیرش میهمان ندارند و حتی برپا کردن چادر در کنار ساحل و پارکها نیز ممنوع است.

محمدحسین ارسطوزاده گفت: باتوجه به شیوع ویروس کرونا ماندن در خانه، مسافرت نرفتن، لغو دورهمی‌ها و نرفتن به دیدار بزرگترها تنها راه شکست این بیماری است که باید مورد توجه قرار گیرد.

گزارش  خبرنگار تسنیم از شهرستان دشتی  حاکی است که تنها راه مقابله با بیماری کرونا در خانه ماندن است به این گزارش توجه کنید:

ویروس کرونا ,

منبع : تسنیم

بازتاب این خبر در رسانه ها

پربازدیدترین امروز

website tracking