۵ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۱۸

رفع خرابی فیبر نوری در کنگان و جم

رفع خرابی فیبر نوری در کنگان و جم
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان بوشهر از رفع خرابی فیبر نوری کنگان جم که بر اثر بارش شدید باران و وقوع سیل در دره اتفاق افتاده بود خبر داد.

علی سملیان با اعلام این خبر اظهار کرد: با وجود تلاش همکاران مخابرات، تا ساعت ۲ بامداد دوشنبه چهارم فروردین ماه نقطه مشخص شده (قطع فیبر) در کنار رودخانه و دره را پیدا نکردند که روز گذشته مجددا از ۶:۳۰ صبح مشغول به جستجو شده و نهایتا ارتباط در ساعت ۱۴:۳۰ برقرار شد.

وی افزود: مسیر جم - دوراهک نیز در دو نقطه فیبر نوری به دلیل سیل و ریزش کوه قطع شده بود که با تلاش همکاران ساعت ۲:۳۰ بامداد روز دوشنبه 4 فروردین و در شرایط جوی موجود ارتباط برقرار شد.

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان بوشهر خاطرنشان کرد: متاسفانه علی‌رغم اینکه مسیر ارتباطی شهر جم از دو مسیر جم - دوراهک و جم سیراف برقرار است ولی روز گذشته در هردو مسیر و در ۵ نقطه فیبر قطع شده بود.

به گزارش ایسنا، در دو روز گذشته به دلیل بارش باران شدید و وقوع سیل و آبگرفتگی معابر و به دنبال آن قطعی خطوط ارتباطی و آسیب به تاسیسات زیربنایی، شهرستان جم حدود 12 ساعت قطعی تلفن و اینترنت را تجربه کرد که اعتراض مردم جنوب استان را در بر داشت.

انتهای پیام

کلیدواژه ها :نوری
منبع : ایسنا

پربازدیدترین امروز

website tracking