۵ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۳۹

تردد روان در محوهای کوهستانی گلستان/لزوم به همراه داشتن زنجیرچرخ

تردد روان در محوهای کوهستانی گلستان/لزوم به همراه داشتن زنجیرچرخ
معاون اداره کل راهداری و حمل و نقل گلستان گفت: تردد در جاده های کوهستانی گلستان برقرار است و مسافران حتما زنجیرچرخ به همراه داشته باشند.
بیگی، معاون اداره کل راهداری و حمل و نقل گلستان در گفت و گو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از گرگان، گفت: از روز گذشته ساعت ۴ صبح برف با شدت زیاد در درازنو، توسکستان، افراتخته، دهنه محمد آباد، اولنگ، دوزین، قلعه قاف و خوش ییلاق شروع به باریدن کرد.
او افزود: ۳۴۰ نیروی راهداری در قالب ۳۲ تیم از دوشب گذشته در جاده‌های استان مستقر شدند و مشغول به فعالیت هستند.
بیگی ادامه داد: طبق پیش بینی اداره کل هواشناسی همچنان بارش‌ها به شکل خفیف ادامه دارد و تا ظهر امروز در منطقه درازنو و توسکستان شاهد بارش برف خواهیم بود.
او گفت: در حال حاضر مشکلی در محور‌ها وجود ندارد و تردد برقرار است.
بیگی افزود: روز گذشته چند ساعتی محور توسکستان مسدود بود و به دلیل سنگینی بارش برف چند ساعتی تردد را متوقف کردیم، اما در حال حاضر مسیر باز و تردد برقرار است.
معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای گلستان گفت: به مسافران توصیه می‌شود برای تردد در جاده‌های کوهستانی گلستان حتما زنجیر چرخ به همراه داشته باشند.
بیگی افزود: مردم چنانچه کار واجب و ضروری ندارند از رفتن به مسافرت خودداری کنند و برای اطلاع از وضعیت راه‌ها با سامانه ۱۴۱ تماس برقرار کنند.   انتهای پیام / ق
کلیدواژه ها :گلستان
منبع : باشگاه خبرنگاران

بازتاب این خبر در رسانه ها

پربازدیدترین امروز

website tracking