۴ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۱۸:۰۴

7 هزار کارگر روزمزد و دستفروش گلستانی 3 ماه تحت پوشش امداد قرار می‌گیرند

7 هزار کارگر روزمزد و دستفروش گلستانی 3 ماه تحت پوشش امداد قرار می‌گیرند
سرپرست کمیته امداد گلستان گفت: هفت هزار خانوار نیازمند مانند کارگران روزمزد و دست‌فروشان را شناسایی کردیم که به مدت سه ماه تحت پوشش کمیته امداد استان باشند.
- اخبار استانها -

به گزارش خبرگزاری تسنیم از گرگان، عیسی بابایی بعد از ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: بیش از 50 درصد از مددجویان تحت پوشش کمیته امداد در استان سالمند و بیمار هستند که در معرض خطر ویروس کرونا قرار دارند.

وی افزود: در مرحله نخست اقدامات پیشگیرانه برای مبارزه با کرونا یک میلیارد تومان برای 10 هزار خانوار در نظر گرفتیم و در مرحله دوم هم دوهزار بسته بهداشتی توسط گروه‌های جهادی در حال توزیع است.

وی ادامه داد: پس از تعطیلات نوروزی 20 هزار بسته بهداشتی برای مددجویان تحت پوشش تهیه و توزیع خواهیم کرد و در مجموع 37 هزار بسته بهداشتی و نقدی تحویل این خانوارها خواهد شد.

آخرین اخبار کرونا در گلستان| تعطیلی فعالیت اصناف تا 15 فروردین؛ 10 هزار بسیجی برای مقابله با کرونا وارد میدان شدنداستفاده از ابتدایی تا پیشرفته‌ترین امکانات مازندرانی‌ها برای مقابله با ویروس کروناافرایش آمار مبتلایان به کرونا در عراق به بیش از 260 نفر

سرپرست کمیته امداد گلستان با اشاره به دیگر خدمات گفت: مددجویان می‌توانند از طریق سامانه e.emdad.ir درخواست‌های خود را به صورت غیر حضوری ارائه کنند که همکاران ما در کمتر از 20 روز به این درخواست‌ها رسیدگی خواهند کرد، همچنین مردم نوع دوست استان می‌توانند با ارسال پیامک خالی به سامانه 88707 صدقه پیامکی بدهند.

بابایی افزود: بسیاری از افرادی که به دلیل دریافت تسهیلات اشتغال و دریافت خدمات موردی از تحت پوشش کمیته امداد خارج شدند را قرار است سه ماه دیگر تحت پوشش قرار دهیم.

وی یادآور شد: هفت هزار خانوار نیازمند مانند کارگران روزمزد و دست‌فروشان را هم شناسایی کردیم که به مدت سه ماه تحت پوشش کمیته امداد استان باشند.

منبع : تسنیم

پربازدیدترین امروز

website tracking