۴ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۲۱

5 درصد از بیماران کرونایی بستری در البرز از دیگر استان‌ها هستند

5 درصد از بیماران کرونایی بستری در البرز از دیگر استان‌ها هستند
رئیس دانشگاه علوم پزشکی البرز با بیان اینکه 5 درصد از بیماران بستری در بیمارستان‌های استان البرز از سایر استان‌ها هستند، گفت: برخی استان‌های دیگر برای دریافت دارو به البرز مراجعه می‌کنند.
- اخبار استانها -

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرج، به‌نقل از دانشگاه علوم پزشکی البرز، حسین کریم اظهار داشت: خوشبختانه بعد از پیک افزایشی که در اسفند ماه در استان البرز داشتیم در چند روز اخیر با همکاری مردم فهیم و رعایت اصل در خانه ماندن روند ثابتی از بستری بیماران در البرز داشتیم.

آخرین اخبار کرونا در سیستان و بلوچستان| دعوت به همکاری دانشگاه علوم پزشکی از پرستاران؛ غربالگری بیش از 222 هزار نفر در مبادی ورودی شهرها100 هزار ماسک در اختیار دانشگاه علوم پزشکی بوشهر قرار گرفتمدیرعامل تامین اجتماعی: 12 هزار و 600 میلیارد تومان برای رفع مشکلات مالی دانشگاه‌های علوم پزشکی پرداخت شد

 وی افزود: پیش بینی ما این است که چون قبل از عید ادارات البرز دایر بود و مردم با هم در ارتباط بودند شیوع بیماری کرونا ویروس بیشتر بود اما با توجه به تعطیلی ادارات از 29 اسفند ماه و محدود شدن ارتباط مردم و رعایت در خانه ماندن احتمالا در هفته دوم فروردین یک روند رو به نزولی داشته باشیم و ممکن است این روند تا بیست فروردین ماه ادامه پیدا کند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی البرز با بیان اینکه ممکن است به دلیل بازگشایی مجدد ادارات در اواخر فروردین و اوایل اردیبهشت ماه مجددا روند افزایشی کرونا ادامه یابد،بیان کرد: همه دستگاه‌ها باید برای این روند افزایشی آمادگی کامل داشته باشند.

کریم با بیان اینکه حدود 5 درصد از بیماران بستری در بیمارستان های البرز از استان‌های دیگر هستند،گفت: بسیاری از افراد برای دریافت دارو به البرز مراجعه می‌کنند که ما فقط برای بیماران بستری در بیمارستان ها دارو می‌دهیم و آنان برای دریافت دارو باید به استان خود بازگردند.

منبع : تسنیم

پربازدیدترین امروز

website tracking