۳ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۱۶:۱۰

تمام اصناف غیرضروری تا پایان 13 فروردین در رباط‌کریم تعطیل است

تمام اصناف غیرضروری تا پایان 13 فروردین در رباط‌کریم تعطیل است
گروه استان‌ها- سرپرست فرمانداری شهرستان رباط‌کریم گفت: در راستای حفاظت و صیانت از سلامت مردم در برابر ویروس کرونا تا پایان تعطیلات نوروزی اصناف غیرضروری در سطح شهرستان رباط‌کریم تعطیل است. بود.
- اخبار استانها -

به گزارش خبرگزاری تسنیم از رباط کریم، منصور سالکی در مورد تعطیلی تمامی اصناف غیرضروری تا پایان تعطیلات بیان کرد: در ابلاغ بخشنامه استانداری تهران برای قطع زنجیره شیوع ویروس کرونا تمامی اماکن غیرضروری، واحدهای صنفی و مراکز تجاری تا 13 فروردین‌ماه تعطیل خواهند بود و  اتاق اصناف و تعزیرات حکومتی موظف به نظارت بر حسن اجرای این مصوبه خواهند بود.

سرپرست فرمانداری شهرستان رباط کریم در ادامه از باز بودن اماکن توزیع اقلام ضروری خبر داد و افزود: از امروز تنها واحدهای صنفی عرضه کننده اقلام ضروری شامل داروخانه‌ها، پمپ بنزین‌ها، فروشگاه‌های زنجیره‌ای، تره‌بارها، عرضه‌کنندگان مواد پروتئینی، سوپر مارکت‌ها و نانوایی‌ها از جمله واحد‌هایی هستند که کماکان می ‌توانند به فعالیت خود ادامه دهند.

پاساژها، مجتمع‌های تجاری و بازار سنتی بیرجند تعطیل شداصفهان|واحدهای صنفی به غیر از مواد غذایی تا 15 فروردین تعطیل شد؛ پلمب واحدهای صنفی فعالتعطیلی مراکز تجاری قشم تا انتهای نوروز ادامه دارد؛ عدم پذیرش مهمان در مراکز اقامتی

سالکی با در خواست از مردم برای ماندن در منزل برای جلوگیری از شیوع کرونا ویروس تا عادی شدن شرایط، تاکید کرد: در شرایط فعلی خانه‌های مردم امن‌ترین مکان برای حفظ آنان از ابتلا به ویروس کرونا است و شهروندان عزیز مطمئن باشند که مسئولان برای عادی شدن شرایط و رفع این خطر نهایت تلاش خود را به‌کار می‌بندند و هرگز از پای نخواهند نشست.

منبع : تسنیم

پربازدیدترین امروز

website tracking