۳ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۵۴

تهران| 2000 بسته معیشتی و بهداشتی توسط بسیج سازندگی در پیشوا توزیع شد

تهران| 2000 بسته معیشتی و بهداشتی توسط بسیج سازندگی در پیشوا توزیع شد
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج حضرت جعفر بن موسی الکاظم(ع) شهرستان پیشوا از تولید 3 هزار و3500 ماسک و توزیع 2 هزار بسته معیشتی و بهداشتی در شهرستان پیشوا خبر داد.
- اخبار استانها -

سرهنگ صمد سلطانی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در پیشوا، با اشاره به فعالیت‌های بسیجیان شهرستان پیشوا در مبارزه با کرونا اظهار داشت: پیشگیری مهم‌ترین راه مبارزه با ویروس کرونا است که با انجام فعالیت‌های پیشگیرانه می‌توان از شیوع بیماری جلوگیری کرد.

وی ادامه داد: از زمان شیوع کرونا در کشور و شروع فعالیت‌های پیشگیرانه در شهرستان پیشوا، سپاه و بسیجیان شهرستان نیز به عنوان خادم و یاور مردم در این راه فعالیت داشتند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج حضرت جعفربن موسی‌الکاظم(ع) شهرستان پیشوا همچنین بیان کرد: در همین راستا سپاه شهرستان نیز نیز با کمک شبکه بهداشت و شهرداری در شهر پیشوا و با کمک دهیاری‌ها در ضدعفونی روستاها فعالیت داشته است.

سرهنگ سلطانی افزود: هر شب با کمک سپاه، بخشداری و دهیاری ها و مخصوصابسیج مردمی روستاهای شهرستان ضدعفونی می‌شود و علاوه بر این در روستاها نیز بسیجیان با تجهیزات و حتی تراکتورهای خود در جهت ضدعفونی اقدام می‌کنند.

آخرین اخبار کرونا در آذربایجان شرقی|‌ از کشف مواد ضدعفونی‌ کننده غیرمجاز تا جان‌باختن 72 نفر در اثر بیماری کروناضدعفونی مناطق مختلف ارومیه همچنان ادامه دارد + تصاویرافزایش 5 برابری تولید مواد ضدعفونی‌کننده در یک ماه اخیر

وی اقدامات سپاه و بسیجیان شهرستان را فقط در حیطه ضدعفونی ندانست و گفت: با همّت بسیج خواهران شهرستان پیشوا حدود 3500  ماسک تولید که جهت انجام اقدامات بهداشتی لازم به شبکه بهداشت شهرستان تحویل داده شده است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان پیشوا تصریح کرد: همچنین به همّت بسیج سازندگی 2 هزار بسته معیشتی و بهداشتی نیز در پایان اسفندماه بین مستضعفین و امت حزب‌الله پخش شده است که شامل مواد غذایی مختلف و امکانات بهداشتی بوده است.

وی همچنین در پایان از تشکیل قرارگاه پدافند زیستی به همّت سپاه در شهرستان پیشوا خبر داد و گفت: قرارگاه پدافند زیستی نیز به همّت سپاه تشکیل شده که در هماهنگی ستاد مبارزه با کرونا است و ارتباط تنگاتنگی با این ستاد دارد.

منبع : تسنیم

پربازدیدترین امروز

website tracking