۲ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۲۱

تهران| بازدید از اماکن تاریخی شهرری ممنوع شد

تهران| بازدید از اماکن تاریخی شهرری ممنوع شد
رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری ری گفت: در ایام نوروز 99 به دلیل پیشگیری از شیوع ویروس کرونا و توجه ویژه به سلامت و تندرستی گردشگران بازدید از اماکن تاریخی شهرری ممنوع شد.
- اخبار استانها -

امیرمصیب رحیم‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در ری، با اشاره به تعطیلی مراکز گردشگری در شهرستان ری اظهار داشت: در ایام نوروز و به‌دلیل پیشگیری از شیوع بیشتر ویروس کرونا تمامی تورهای گردشگری و بازدید از آثار تاریخی تا اطلاع ثانوی تعطیل است.

وی افزود: هر ساله همزمان با فرا رسیدن سال نو، نمایشگاه صنایع‌دستی هنرمندان و تورهای گردشگری متعددی در شهرستان ری برگزار می‌شد اما در ایام نوروز 99 به دلیل پیشگیری از شیوع ویروس کرونا و توجه ویژه به سلامت و تندرستی گردشگران تمامی برنامه‌های نوروزی ممنوع اعلام شده است.

تمامی مسیرهای منتهی به جاذبه‌های گردشگری ایلام مسدود شدمدیرکل جدید گردشگری آذربایجان‌شرقی 2 روز مانده به نوروز منصوب شد‌آثار کرونا بر 22 کسب و کار/ گردشگری در صدر زیان دیده‌ها

رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری ری در ادامه بیان کرد: نظارت‌های تیم بازرسی اداره میراث فرهنگی و گردشگری شهرستان ری از تأسیسات گردشگری، مؤسسات خدماتی گردشگری و رستوران‌های بین راهی به منظور نظارت بیشتر بر رعایت موارد بهداشتی جهت کنترل بیماری کرونا صورت می‌گیرد.

رحیم‌زاده در پایان خاطرنشان کرد: با توجه به جلوگیری از شیوع بیماری کرونا و با تصمیم ستاد پیشگیری از کرونا اماکن اسکان فرهنگیان در مراکز آموزش و پرورش و تمام فعالیت‌هایی که سلامت جامعه را در معرض آسیب قرار دهد ممنوع است.

منبع : تسنیم

بازتاب این خبر در رسانه ها

پربازدیدترین امروز

website tracking