۲۹ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۵۴

تشریح وضعیت ترافیکی در محورهای شمالی کشور از زبان فرمانده انتظامی شرق استان تهران/ کاهش 70 درصدی تردد در محورهای هراز و فیروزکوه + فیلم

فرمانده انتظامی پلیس راه ویژه شرق استان تهران با اشاره به کاهش 70 درصدی ترافیک در محورهای شرق استان تهران، وضعیت ترافیکی محورهای شمالی کشور را تشریح کرد.
- اخبار استانها -

سرهنگ سیاوش محبی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در پردیس، با اشاره به کاهش ترافیک در تمامی مسیرها به جز دماوند اظهار داشت: از دیروز و امروز ما شاهد کاهش 70 درصدی ترافیک در محورهای شرق استان تهران به نسبت سال گذشته هستیم.

وی بیان کرد: هم‌اکنون ترافیک مقطعی در محدوده ورودی شهر دماوند به دلیل استقرار غربالگری تب‌سنجی مشاهده می‌شود و تمامی محورهای شرق استان تهران اعم از فیروزکوه، هراز، محور امام رضا(ع ) و آزادراه حرم تا حرم دارای ترافیک روان و هیچ گره ترافیکی مشاهده نمی‌شود.

مردم بی‌توجه به هشدارها؛ ترافیک مسیر بهشت رضا(ع) مشهد پرحجم استمحدودیت و ممنوعیت ترافیکی در اردبیل اعمال می‌شودترافیک ورودی به استان اصفهان 43 درصد کاهش یافت

فرمانده انتظامی پلیس راه ویژه شرق استان تهران همچنین افزود: تمامی جاده‌های منتهی به محورهای شمالی کشور هم‌اکنون باز و وضعیت ترافیکی آن روان و هیچ گره ترافیکی مشاهده نمی‌شود.

محبی ضمن توصیه به رانندگان وسایل نقلیه تصریح کرد: هم‌وطنان از سفرهای غیرضروری اجتناب کنند و در صورت الزامی بودن سفر با سرعت مطمئنه، پرهیز از عجله و شتاب و با صبر و حوصله رانندگی کنند.

وی در پایان ضمن تشکر و قدردانی از هموطنان در توجه به توصیه‌های پلیسی خاطرنشان کرد: در شرایط شیوع ویروس کرونا از سفر غیرضروری پرهیز کنند.

گزارش از صلاح اردلان

منبع : تسنیم

پربازدیدترین امروز

website tracking