۲۹ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۰۴

تاکید استاندار تهران بر اتخاذ راهکارهای کنترلی بیشتر جهت توقف چرخه انتقال کرونا

تاکید استاندار تهران بر اتخاذ راهکارهای کنترلی بیشتر جهت توقف چرخه انتقال کرونا
گروه استان‌ها- استاندار تهران با اشاره به ضرورت راهکارهای مقابله با کرونا بر کنترل های بیشتری جهت توقف چرخه انتقال بیماری تاکید کرد.
- اخبار استانها -

به گزارش خبرگزاری تسنیم از تهران، انوشیر‌اون محسنی بندپی صبح امروز در جلسه فوق العاده پیشگیری و مقابله با کرونا استان تهران که به ریاست اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور برگزار شد، با اشاره به شیوع بیماری کرونا در استان اظهار داشت: عدم تردد و مسافرت غیرضروری باید توسط مردم جدی گرفته شود تا به قطع زنجیره این بیماری کمک کند.

وی ادامه داد: در حال حاضر 3 هزار و 500 بیمار بستری در بیمارستان‌های دولتی و 400 بیمار بستری شده در بیمارستان بقیه‌الله وجود دارد که از این تعداد 600 نفر در بخش مراقبت‌های ویژه بستری هستند.

شهرداری قم 30 میلیارد ریال برای رفع مشکلات مربوط به بیماری کرونا اختصاص دادجدیدترین اخبار کرونا| برگزاری امتحانات دانشگاه‌ها و مدارس با تاخیر/ فعالیت سپاه و ارتش در میدان تامین اقلام بهداشتی/گیلان همچنان در کانون "کرونا"+ تصاویرشیوع بیماری کرونا باعث کاهش تصادفات و تلفات جاده‌ای در استان کرمان شده است

استاندتهران با اشاره به دو نظریه جهت مقابله با این بیماری عنوان کرد: هر چه درک جامعه از خطرات این بیماری افزایش پیدا کند قطعا در کاهش شیوع اثرات مثبتی دارد ضمن اینکه باید پشتیبانی از دانشگاه‌های علوم پزشکی صورت گیرد و مشوق‌هایی برای کادر درمانی لحاظ شود.

محسنی‌بندپی در پایان خاطرنشان کرد: باید کنترل‌های بیشتری لحاظ شود تا بتوانیم چرخه انتقال بیماری را متوقف کنیم از اینر‌و علاوه بر تب‌سنجی در مبادی ورودی شهرها باید اقدامات دیگری به تناسب وضعیت هر استان درنظر گرفته شود.

منبع : تسنیم

پربازدیدترین امروز

website tracking