۲۸ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۰۲

تندیس سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی در پرند رونمایی شد + تصاویر

تندیس سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی در پرند رونمایی شد + تصاویر
تندیس سپهبد شهید حاج قاسم سیلمانی با حضور امام جمعه پرند، فرماندهان سپاه شهرستان رباط کریم و شهر پرند، شهردار، رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر پرندرونمایی شد.
- اخبار استانها -

به گزارش خبرگزاری تسنیم از پرند,  تندیس سپهبد شهید حاج قاسم سیلمانی سردار دلها با حضور امام جمعه پرند، فرماندهان سپاه شهرستان رباط کریم و شهر پرند، شهردار، رئیس و اعضای شورای اسلامی و مسئولین شهر پرند امروز رونمایی شد.

در ابتدای مراسم رونمایی علیرضاعرب ضمن خیر مقدم به مدعوین گفت: تندیس شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی نماد استکبار ستیزی و همچنین نماد فرهنگی شهر پرند است که امروز در بلواری که قبلا به نام این شهید بزرگوار نامگذاری شده بود، نصب و رونمایی شد.

 شهردار پرند با برشمردن رشادت ها و جان فشانی های شهید حاج قاسم سلیمانی، تصریح کرد: منش و فضایل این شهید بزرگوار باید همواره سرلوحله مدیران و خدمتگذاران مردم و نظام مقدس انقلاب اسلامی باشد.

در ادامه این مراسم امام جمعه پرند و فرمانده سپاه پرند نیز در سخنانی ضمن قدردانی از شهرداری پرند برای نصب تندیس شهید سپهبد حاج قاسم سیمانی، این اقدام را بسیار ارزشمند و قابل تقدیر دانستند.

در ادامه مراسم امام جمعه پرند ضمن تبریک پیشاپیش سال نو به بخشی از فعالیت های شهرداری پرند در ماه های اخیر اشاره کرد و گفت: در بین تمام شهردارانی که در طول 3 سال از حضور بنده در شهر پرند مشغول به فعالیت بوده اند، انصافا خدمات و تلاش های علیرضا عرب کم نظیر بوده است.

امام جمعه پرند با برشمردن برخی از پروژه های شاخص شهرداری پرند، گفت: حسینیه مزار شهدا، پارک اختصاصی بانوان، پارک اختصاصی کودک، پارک شهید فهندژ، پارک امید، بوستان رکاب و همچنین فعالیت های فرهنگی و اجتماعی گسترده شهرداری پرند، حکایت از توانمندی و تلاش این مدیر جهادی دارد.

حجت الاسلام و المسلمین پاشاکی نماینده ولی فقیه در شهر پرند با اشاره به رونمایی از تندیس فاخر شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی در این شهر، بیان کرد: امروز کار بزرگی در پرند انجام شد و این تندیس که نماد ایثار و جانفشانی شهداست، به همت شهردار محترم نصب و رونمایی گردید.

سپس سرهنگ قنبری فرمانده سپاه شهرستان رباط کریم و سرگرد ارشدی فرمانده مرکز مقاومت بسیج پرند پس از رونمایی از تندیس فاخر شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی در شهر پرند، با حضور در دفتر شهردار از زحمات و توجه ویژه عرب به ترویج آرمان های انقلاب اسلامی و شهدای گرانقدر، قدردانی نمودند.

همچنین در واپسین روزهای سال 98، امام جمعه، رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر پس از مراسم رونمایی با حضور در دفتر شهردار به پاس تلاش های بی وقفه و خدمات ارزنده علیرضا عرب با اهدای لوح سپاس از وی تقدیر و تجلیل به عمل آوردند.

درپایان، تمامی مسئولان شهرستان رباط کریم و پرند با حضور در دفتر شهردار پرند به پاس فعالیت های شبانه روزی این مدیر جهادی در افتتاح پروژه ها واقدامات برف روبی زمستان ،مبلمان شهری،ضدعفونی شهر با توجه به شیوع کرونا ویروس،مدیریت چهارشنبه آخرسال و فضاسازی شهربرای استقبال از سال نو و آخرین اقدام و کار فاخر ایشان که ساخت و رونمایی تندیس شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی که بلوار بزرگ شهر به نام این شهید بزرگوار نامگذاری و مزین شده است هریک از مقامات لوح سپاس و قدردانی به علیرضا عرب اهدا کردند.

کلیدواژه ها :فرماندهان
منبع : تسنیم

اخبار مرتبط

پربازدیدترین امروز

website tracking