۲۷ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۲۹

خدمات‌رسانی 24 ساعته پمپ بنزین‌ها در تهران / برای تأمین نیازمندی‌های مردم دغدغه نداریم

خدمات‌رسانی 24 ساعته پمپ بنزین‌ها در تهران / برای تأمین نیازمندی‌های مردم دغدغه نداریم
رئیس کمیته امنیتی، اجتماعی و انتظامی ستاد مدیریت بیماری کرونا استان تهران با اشاره به خدمات‌رسانی 24 ساعته پمپ بنزین‌ها گفت: برای تأمین نیازمندی‌های مردم دغدغه نداریم.
- اخبار استانها -

به گزارش خبرگزاری تسنیم از استان تهران، حمیدرضا گودرزی عصر امروز در جلسه کمیته امنیتی، اجتماعی و انتظامی ستاد مدیریت بیماری کرونا استان تهران با تأکید بر احصا نیازمندی‌های مردم اظهار داشت: جلسات به صورت منظم جهت رفع دغدغه‌ها و نیازمندی‌های مردم برگزار می‌شود و خوشبختانه مشکلی برای خدمت‌رسانی به مردم وجود ندارد‌.

وی ضمن تأکید بر پیگیری اخبار و اطلاعات مختلف از مراجع رسمی تصریح کرد: مردم در شرایط شیوع ویروس کرونا اخبار و اطلاعات را از مراجع رسمی و صدا و سیما پیگیری کنند و به شایعات فضای مجازی توجه نکنند.

مجوز 3 ماهه برای تولید مواد ضدعفونی و بهداشتی به واحدهای تولیدی استان تهران اعطا می‌شودروایتی از مشق مهربانی ‌جهادگران سلامت‌ در سپاه تهران‌ / توزیع 25 هزار بسته معیشتی و بهداشتی در بین خانواده‌های کم‌برخوردار‌ + فیلماینفوگرافی| اقدامات متروی تهران برای مقابله با کرونا

رئیس کمیته امنیتی، اجتماعی و انتظامی ستاد مدیریت بیماری کرونا استان تهران بیان کرد: طبق نظرسنجی رسمی بهداشت و درمان بیش از 60 درصد مردم تهران کرونا را جدی نمی‌پندارند که این موضوع کار را برای اقدامات بعدی جهت کنترل و کاهش فراگیری ویروس کرونا بسیار سخت می‌کند.

گودرزی سپس با اشاره به ضرورت مشارکت مردم گفت: لازمه مقابله با شیوع کرونا همکاری و مشارکت مردم است تا با ماندن در منزل شرایط را برای کادر درمانی و پزشکی تسهیل کنند، ضمن اینکه تلاش مسئولان نیز ارائه خدمت است و مردم بابت این امر نگرانی نداشته باشند.

وی با اشاره به فعالیت مستمر اتحادیه‌ها و واحدهای صنفی تأمین‌کننده مایحتاج ضروری مردم عنوان کرد: در صورت لزوم آمادگی برای افزایش ساعات کار فروشگاه‌های زنجیره‌ای و سوپرمارکت‌هایی که نیازمندی‌های مردم تأمین می‌کنند وجود دارد و فروشگاه‌های زنجیره‌ای متعهد شدند که در ایام عید نیز نسبت به تأمین مایحتاج مردم اقدام کنند.

رئیس کمیته امنیتی، اجتماعی و انتظامی ستاد مدیریت بیماری کرونا استان تهران با بیان اینکه در تمامی مبادی ورودی استان تهران با همکاری هلال احمر تب‌سنجی مسافران انجام می‌شود تأکید کرد: در مورد برگزاری مراسم چهارشنبه سوری از شهروندان تقاضا می شود تا کار پرسنل سلامت و کادر درمانی را مضاعف نکنند.

گودرزی همچنین با اشاره به همکاری شرکت پخش فرآورده‌های نفتی گفت: در زمینه ذخیره بنزین مشکلی نداریم و پمپ بنزین‌ها به صورت 24 ساعته در حال خدمات‌رسانی به مردم هستند، به علاوه ضدعفونی نازل‌های سوخت‌گیری صورت مستمر انجام می‌شود و با هماهنگی استانداری تهران، مدیریت بحران و همچنین سازمان‌های مردم نهاد با خرید دستگاه‌های سمپاش، ضدعفونی پمپ بنزین‌ها و نازل‌ها بیشتر می‌شود.

وی در ادامه با اشاره به فعالیت مستمر داروخانه‌ها خاطرنشان کرد: تمام دستگاه‌های خدمات‌رسان، داروخانه‌ها، فروشگاه‌ها و غیره آماده خدمات‌رسانی به مردم هستند و مردم هیچ دغدغه و نگرانی نداشته باشند.

منبع : تسنیم

پربازدیدترین امروز

website tracking